Герой футбольного дня. Євген Новак / Дмитро Чигринський
Футбол України 691 26 Липня, 11:31

Євген Новак врятував команду від голу. Дмитро Чигринський - навпаки...

У Лізі чемпіонів українська команда зіграє сьогодні, але насиченим для українців виявився і вчорашній вечір. З шести матчів у чотирьох брали участь представники нашої країни (троє – активну участь, один – пасивну).

Антон Каніболоцький просидів матч у запасі, а ось Ротань, Чигринський та Новак були на полі. Перший відіграв доволі непримітно, другий провалив кілька важливих єдиноборств, в результаті чого АЕК отримав голи, а ось третій відіграв надійно. Як і вся команда.

«Вардар» здійснив сенсацію, здолавши вдома іменитий «Копенгаген». Хоча це лише половина справи, адже за тиждень на чужому полі доведеться дуже несолодко. З іншого боку, «Вардар» уже має досвід здійснення сенсації у цьому сезоні. В попередньому раунді чемпіон Македонії вибив більш статусний «Мальме».

По воротах команди Євгена Новака «Копенгаген», якщо вірити офіційній статистиці, завдав 11-х ударів, з яких чотири влучили до рамки. Але дійсно небезпечними були лише два. Обидва відбулися на заключних хвилинах зустрічі. З одним із них впорався голкіпер «Вардара», з іншим – Євген Новак. Українець головою вибив м'яча з порожніх воріт, посприявши «сухій» грі команди у захисті.

Особливо різко гра Новака контрастує з грою Чигринського, з-під якого був забитий перший гол у ворота АЕКа і який міг зіграти значно ліпше під час другого взяття воріт віце-чемпіона Греції.

Ось такий вечір контрастів для українців у Лізі чемпіонів.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100