Питання до «Шахтаря»: в Луцьку-2004 справді було небезпечніше, ніж у Маріуполі-2017?

Динамо Київ 26 Липня, 13:14 2871
Питання до «Шахтаря»: в Луцьку-2004 справді було небезпечніше, ніж у Маріуполі-2017? | 19-27
Журналіст Дмитро Литвинов нагадав генеральному директору «Шахтаря» Сергію Палкіну, як «гірники» відмовлялися грати в Луцьку під час «Помаранчевої революції».
«У мене ось одне питання по всій ситуації з небажанням «Динамо» грати в Маріуполі. Кияни в своєму праві, за яке повинні отримати технічну поразку, тут все ясно. А питання у мене до фрази Сергія Палкіна, цитую: «Не їхати на матч до Маріуполя? Я приблизно так само можу завтра сказати, що ми не будемо грати в Києві. Ми скажемо, що відчуваємо тут небезпеку».

Так ви ж і говорили. В кінці 2004-го, коли Сергій Анатолійович був уже генеральним директором клубу, матч «Шахтаря» з «Волинню» перенесли з Луцька до Одеси через неможливість забезпечити безпеку гравцям «Шахтаря». «Помаранчева революція», все це ось.

Увага, питання: в Луцьку-2004 справді було небезпечніше, ніж в Маріуполі-2017? Ось настільки, щоб гру ШД перенести, а гру ДК ні. Або просто пам'ять підвела генерального директора?

Бонус-питання: так якщо все ок в Маріуполі, то може варто «Шахтарю» там матчі грати? Свій регіон, вболівальники не гірше, ніж у Львові з Харковом будуть підтримувати. Та й далі Сергій Анатолійович розмірковує, що в Києві проведення матчів, може, і небезпечніше, ніж в Маріуполі. Важко йому тут жити, напевно, в Маріуполі точно краще буде. Дивишся, і Рінат Леонідович на який матч до Маріуполя приїхав би», - написав Литвинов у Facebook.