Фанатів «Янг Бойз» попередили: «Ультрас «Динамо» - особливо гарячі»
Динамо Київ 698 26 Липня, 14:32

Офіційний фан-клуб «Янг Бойз» підготував пам'ятку для швейцарських вболівальників, які вирішили підтримати свою команду в Києві.

Про ситуацію в Україні

Політичний клімат в Україні - дуже напружений і майбутній розвиток подій є невизначеним. Погіршення ситуації не виключене. Подорож в окремі райони країни не рекомендується. У заворушеннях і запеклих зіткненнях між демонстрантами і силовиками, починаючи з 18 лютого 2014 року, багато людей були вбиті або поранені.

Запеклі зіткнення не можуть бути виключені по всій країні. Наприклад, вибух зі смертельними наслідками та травмами 22 лютого 2015 року в Харкові. Ви повинні бути гранично обережними в громадських місцях і, по можливості, уникати великих натовпів і демонстрацій будь-якого роду, так як жорстокі зіткнення можливі.

Про поліцію

Більшість українських поліцейських не володіють іноземною мовою. Залишайтеся терплячими, формальності можуть зайняти кілька годин.

Про закони та покарання

Українські закони забороняють водіння в нетверезому вигляді (0 проміле на тисячу!). Ви можете бути суворо покарані. За правопорушення, пов'язані з наркотиками (будь-який вид препаратів), чекає ув'язнення терміном від п'яти до десяти років. Умови утримання в тюрмах набагато гірші, ніж у Швейцарії.

Про безпеку

В результаті складної економічної ситуації, кількість дрібних злочинів збільшується. Не носіть цінні речі (годинники, ювелірні вироби і т.д.) і майте при собі небагато готівки. Будьте особливо обережні в громадському транспорті та на вокзалах.

Про українських ультрас

Ультрас «Динамо» вважаються особливо гарячими. У минулому вони були помічені в проявах насильства і расизму. Останнє є великою проблемою в Україні, і особливо на футбольних стадіонах в країні.

Ми рекомендуємо вам не демонструвати клубну символіку в місті в день матчу, а безпосередньо на грі використовувати її тільки в великих групах, але не поодинці.

Повний текст німецькою мовою - за посиланням.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100