Ігор Жданов: «Рішення про те, чи їхати до Росії на ЧС-2018, прийматиме ФФУ. Думаю, порадившись із президентом, прем'єром, Верховною Радою»
Збірна України 541 26 Липня, 15:59

Міністр молоді та спорту України вважає, що органи державної влади повинні допомогти ФФУ вирішити питання, чи їхати збірній України до Росії в разі виходу на ЧС-2018.

- Як бути з чемпіонатом світу з футболу-2018 в Росії? Так, ситуація у відбірковій групі у нашої збірної - нелегка. Але якщо ми все ж вийдемо у фінальну частину, як вважаєте, чи варто нам туди їхати?

- Давайте розділимо позицію міністра і громадянина. Міністр не може втручатися в справи національних федерацій. Тому, перш за все, це буде рішення національної федерації, всієї команди. Хоча, звичайно, було б правильно, щоб воно було погоджено з усіма державними органами. У тому числі і з Міністерством молоді та спорту.

- А ваша громадянська позиція?

- Як громадянин України я вважаю, що коли Росія веде агресію проти моєї країни, грубо порушуючи всі можливі норми міжнародного права, то легітимізувати її місце в міжнародному спорті за допомогою проведення чемпіонату світу - неприпустимо. Крім того, я вважаю, що Росія виграла право на проведення цього чемпіонату корупційним шляхом. І цьому є купа доказів. На мою думку, Росія не варта проводити чемпіонат світу з футболу.

- Знову-таки припустимо, що наша команда потрапила до фінальної частини чемпіонату світу з футболу. Хто буде приймати остаточне рішення щодо того, чи поїде наша збірна в Росію?

- Федерація футболу. Але, думаю, вона буде радитися з органами державної влади.

- З ким саме?

- З Президентом, прем'єром, Верховною Радою.

- З Верховною Радою? Ви не жартуйте?

- Ну, а чому б не прийти до профільного комітету Верховної Ради викласти свою позицію? А я б ще порадився з мільйонами вболівальників по всій країні, - сказав Ігор Жданов в інтерв'ю censor.net.ua.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100