​Ігор Суркіс: «Сьогодні ми могли завершити це протистояння»

Динамо Київ 26 Липня, 22:10 3120
​Ігор Суркіс: «Сьогодні ми могли завершити це протистояння» | 19-27
Президент «Динамо» розповів про шанси «біло-синіх» на прохід киянами «Янг Бойз» після першого матчу в Києві (3:1).

— Я задоволений, ми перемогли. Рахунок не дає можливості розслабитися. Якщо до гри я вважав, що шанси 50 на 50, то зараз 60 на 40. У нас є перевага в два м’ячі і буде можливість забити, тому що суперник вдома часто атакуватиме, і з’явиться багато вільних зон. Це ми бачили в другому таймі.

Кульгає реалізація. Сьогодні ми могли завершити це протистояння. Ті три моменти з виходом у контратаку команда рівня «Динамо» Київ повинна реалізовувати.

Мбокані та Гонсалес гратимуть в «Динамо». У Мбокані не склалося з Ребровим і думав, що до нього буде таке ж відношення, але Хацкевич знайшов з ним спільну мову. Сильнішого нападника в нас у чемпіонаті немає.

Лівий захисник? Ми працюємо над цим питанням. Завтра поїду дивитися кандидата. В нас є два варіанти. Одного з них хочемо запросити. Кадар не лівий захисник і вимагати від нього цих функцій не можна.

Маріуполь? Я несу відповідальність за свою команду. Мені потрібна письмова гарантія безпеки під час переїзду із Запоріжжя до Маріуполя і, безпосередньо, під час перебування в місті. В іншому випадку команда туди не поїде, — сказав Суркіс FootballHub.