Динамо Київ 27 Липня, 11:04 3830
​Віктор Леоненко: «В першому таймі згадав команду Реброва, а другий порадував моментами» | 19-27
Екс-динамівець, футбольний експерт Віктор Леоненко поділився з 1927.kiev.ua враженнями від гри «Динамо» - «Янг Бойз» (3:1).

— З грою проблеми залишаються і вони дуже серйозні. І не тому, що пропустили. Добре, що забили і що в «Динамо» є моменти. Хороший матч провели Мбокані та Ярмоленко. Андрій сам придумав два гола. Важливо, що він побіг до кінця і підтримав атаку Гармаша. Варто відзначити і гру Дениса та Гонсалеса.

З «Янг Бойз» зробили таку серйозну команду, яка й моментів не створила, по суті. Для Хацкевича зараз важливі саме очки і перемоги. Як в будь-якого нового тренера, у нього немає часу «на розкачку». А надії вже є.

Такі голи, як останній, забиваються на першості міста. Знову ж таки, тут поборовся Мбокані. Без нього «Динамо» було б надзвичайно складно. В цьому матчі він чіплявся за все. Прикро лише, що нападник чіпляється, а гри немає. Але на це потрібен час, це нормально: новий тренер, нові завдання. Видно, що команда старається. Якщо травм не буде, цей склад гратиме постійно. Після перемоги в Лізі чемпіонів потрібно виграти в чемпіонаті і команду можуть нести вперед саме перемоги.

В першому таймі я згадав команду Реброва: ми нікуди не поспішаємо, тримаємо м’яч, а другий порадував моментами. Ну і варто подякувати вболівальникам, які прийшли підтримати команду, майже повністю заповнили стадіон. Кричали, свистіли, гнали команду вперед. Добре, що ніхто нічого не підпалював. На збірну теж прийдуть, по ідеї, що добре для Шевченка, - сказав Віктор Леоненко нашому журналістові Миколі Тимощуку.