Ультрас «Динамо» готові підтримати команду в Маріуполі

Динамо Київ 27 Липня, 15:19 1937
Ультрас «Динамо» готові підтримати команду в Маріуполі | 19-27
Вболівальники «Динамо» називають відмову керівництва команди їхати до Маріуполя маніпулюванням, а позицію клубу в цілому сепаратистською.

- Від себе я можу сказати, що в моїй компанії хлопці досі служать під Маріуполем, вони чекають цей матч. Ми теж чекаємо цей виїзд, як мінімум для того, щоб провідати хлопців, які на війні, доїхати, їх побачити і паралельно сходити на футбол. Я зі своєю компанією поїду до Маріуполя з задоволенням. Ми хочемо відвідати нашого товариша, який там служить, тому що у відпустку його там сильно не відпускають.

- Тобто особисто ви поїдете?

- Особисто я поїду. Особисто я хочу в Маріуполь, тому що для мене це яскраві спогади. Всі поїздки до Маріуполя були такими яскравими плямами.

- Ви чули питання Мирона Маркевича про те, чи не боягузи фанати «Динамо»?

- Не боягузи. Коли «Динамо-2» грало в Маріуполі в першій лізі в позаминулому сезоні, то саме в Маріуполі зібралося майже 150 чоловік «продинамівськи» налаштованих воїнів, що служили поблизу. Вони всі їхали, щоб побачити матч. Звичайно, для військових це буде свято. І потрібно зробити для них це свято, - розповів sector.depo.ua представник ультрас WBC «Динамо» Київ Олексій Декстер.