Мирон Маркевич: «Прикро, що пропустили нікому не потрібний гол»
Динамо Київ 1498 27 Липня, 15:52

Екс-наставнику національної команди сподобалися дії «біло-синіх» в поєдинку з «Янг Бойз».

- Кияни виграли начисто, практично без питань. Ось тільки прикро, що пропустили нікому не потрібний гол, адже, за великим рахунком, швейцарці не створили біля воріт Максима Коваля нічого небезпечного. Це ще раз говорить про те, що динамівцям потрібно підтягнути гру в обороні. Втім, для загальної перемоги рахунку 3:1 повинно вистачити.

«Біло-сині повинні були перемагати з різницею в три-чотири м'ячі»

- 2:0 краще, ніж 3:1?

- Звичайно. Але добре, що вийшло так, адже якщо дивитися на останні хвилини матчу, то все могло завершитися і мінімальною перемогою. Однак підопічні Олександра Хацкевича - молодці, забили на стрічці дуже потрібний м'яч.

- Але взагалі по грі рахунок мав бути куди більше, ніж 3:1?

- Без сумніву. З огляду на всі моменти, біло-сині зобов'язані були перемагати з різницею в три-чотири м'ячі.

- Здалося, що хвилини з 70-ї кияни підсіли фізично...

- Думаю, вони діяли за рахунком, не ризикуючи бігти вперед, все-таки рахунок дозволяв перейти на контратакуючу модель гри. Але знову ж таки - цей незрозумілий гол... Не можна давати супернику так приймати м'яч, щоб він спокійно міг робити націлену передачу в центр штрафного майданчика.

- Вам таке «Динамо» сподобалося?

- Так. Видно, що команда додає.

«З'явився ударний форвард, і гра «Динамо» стала іншою»

- В принципі, те, про що ви говорили перед матчем, поки збувається, »Динамо» має проходити «Янг Бойз».

- Абсолютно вірно. Однак команда зобов'язана пам'ятати про минулий сезон, коли «Шахтар» вдома теж виграв з різницею в два м'ячі, але в підсумку поступився, тому концентрацію не можна втрачати ні на секунду, не кажучи вже про недооцінку противника.

- Що вам найбільше сподобалося в грі динамівців?

- Гарний був перехід в атаку, також на високому рівні проявилася індивідуальна майстерність футболістів, особливо Андрія Ярмоленка та Дьємерсі Мбокані. Ось що значить з'явився ударний форвард - гра стала абсолютно іншою.

- Як оціните гру збірників «Динамо»?

- Поза всяким сумнівом, Ярмоленко - лідер колективу, і він це підтвердив голом і результативною передачею. У Сидорчука були функції, пов'язані з чорновою роботою, а вони непрості, і півзахисник впорався. Головне, щоб у Сергія не було великих проблем зі здоров'ям, з огляду на, що він попросив заміну. Начебто непомітним був Володимир Шепелєв, але хлопець також виконав багато корисної роботи з руйнування. Радий за Гармаша. Денис - цікавий гравець і зараз демонструє якісний футбол. Загалом, збірники знаходяться в нормальному стані. Дай Бог, щоб до вересня хлопці ще додали, - розповів Мирон Богданович в інтерв'ю zbirna.com.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100