Динамо Київ 27 Липня, 16:22 1042
Матч «Динамо» - «Янг Бойз» ​зібрав більше глядачів, ніж усі матчі групового етапу ЛЧ минулого сезону​ | 19-27
Матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА «Динамо» - «Янг Бойз» (Швейцарія), який відкрив новий сезон на НСК «Олімпійський», зібрав на трибунах 36340 глядачів.

Матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА «Динамо» - «Янг Бойз» (Швейцарія), який відкрив новий сезон на НСК «Олімпійський», зібрав на трибунах 36341 глядача.

Впродовж усієї гри на стадіоні відчувалася чудова атмосфера, вболівальники підганяли нашу команду вперед, що вилилося у два забиті м’ячі ще до перерви. Причому активними були не лише сектори «Ультрас» та «Родичі», які підтримують команду завжди – як під час перемог, так і в періоди невдач, а і вболівальники на решті секторів. Під час матчу весь стадіон неодноразово у єдиному пориві скандував «Київ!», «Динамо!», «Слава Україні!» та «Україна – понад усе!». Трибунами час від часу прокочувалася вболівальницька «хвиля».

Заряджені енергетикою стадіону, підопічні Олександра Хацкевича віддячили своїм прихильникам яскравою грою на футбольному полі. Капітан «біло-синіх» Андрій Ярмоленко після гри також відзначив фактор домашніх трибун: «Прийшло багато вболівальників, за що команда їм дуже вдячна. Як ми могли за майже сорока тисячах глядачів на трибунах погано зіграти?! Звичайно, вболівальники змушували нас відпрацьовувати однаково і в обороні, і в атаці».

Після фінального свистка динамівці зробили коло по кромці поля, поплескавши в долоні усім секторам та подякувавши таким чином за створення чудової атмосфери під час матчу.

Зазначимо, що незважаючи на розпал періоду літніх відпусток, матч кваліфікації з «Янг Бойз» зібрав більшу аудиторію, ніж кожен із матчів групового турніру ЛЧ минулого сезону (35137 глядачів на домашній грі з «Наполі», 25991 – з «Бенфікою», 14036 – з «Бешикташем»).

Дякуємо за підтримку! Разом до нових перемог!