Кополовець: «Гармаш і Сидорчук - не рівень «Динамо»
Динамо Київ 4345 27 Липня, 16:42

Колишній півзахисник «Карпат» Михайло Кополовець прокоментував кадровий підбір київського «Динамо».

«Мені ані Гармаш, ані Сидорчук не подобаються. На мій погляд, ці футболісти - не рівень київського Динамо. Мені не подобається, коли поводяться як «звьозди», ніби витають у хмарах. Дивишся - і таке відчуття, ніби вони виграли Лігу чемпіонів! І на футбольному полі вони не демонструють чудес.

Коли Сидорчук тільки починав, коли його вперше викликали до збірної - це одне. А зараз - не те, при всій повазі... У Гармаша ж є певні хороші дані, та ж самовіддача, але і йому, і цілій низці футболістів «біло-синіх», дуже багато чого не вистачає, розумієш?

Подивися років на п'ять-сім в минуле. На кого в Динамо не подивишся - особистість. Ті ж Алієв і Мілевський, які могли самостійно вирішити долю гри. Так, вони ходили-чудили - але це були реально Футболісти! Я проти них грав - і було дуже важко. Хто б що не говорив, але таких виконавців в цьому Динамо (не кажу про Ярмоленка) просто немає.

Я постійно критикую динамівців, адже мені не подобається їхня гра. Змінився тренер - може, це стане хорошим імпульсом. Але зрозумійте: жоден тренер не може працювати без матеріалу. Звичайно, нинішні гравці Динамо підходять команді для нинішнього не дуже сильного чемпіонату України, але якщо думати про справжні високі амбіції, пов'язані в першу чергу з ЛЧ... А що далі? От що далі?

Ось Циганков мені імпонує. Хороший, перспективний хлопець! У нього є іскра в очах, він намагається, б'ється, прагне до більшого. Але потім дивлюся на Бєсєдіна - не знаю, може в клубі чекають, поки він розкриється, як колись Ярмоленко? Київ зараз має чекати: немає фінансових можливостей купувати дорогих якісних гравців і платити їм високі зарплати», - сказав Кополовець в інтерв'ю журналу Футбол.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100