Олександр Денисов: «Телеканал «Рівне 1» незаконно проводив зйомку матчу «Маріуполь» – «Верес»
Динамо Київ 1226 27 Липня, 20:48

Директор телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2» Олександр Денисов прокоментував ситуацію, в якій «Верес» забороняє його телеканалам використовувати кадри домашніх матчів рівненського клубу.

«Можу підтвердити, що нам заборонено знімати і відповідно показувати в ефірі огляди домашніх матчів клубу Верес. Я сприймаю цей крок з боку клубу абсолютно нормально. Це бізнес. Якщо телеканал Рівне 1 отримав право на трансляцію матчів Вереса й, відповідно, ніхто інший не може проводити зйомку під час матчу. Ми приймаємо і погоджуємося з цим, оскільки працюємо за таким же принципом.

Інше питання, що ці правила не можуть працювати тільки в односторонньому порядку. Нашою моніторинговою службою зафіксована несанкціонована зйомка під час матчу 1-го туру Маріуполь – Верес і використання цього відео для інформаційного сюжету в ефірі телеканалу Рівне 1.

Нам належать ексклюзивні права на показ домашніх матчів ФК Маріуполь, проте телеканал Рівне 1 незаконно вів операторську зйомку домашнього матчу ФК Маріуполь і використовував фрагменти гри в своїх інформаційних передачах. Наші юристи вже працюють над цим питанням і ми вдамося до передбачених законодавством України заходів захисту своїх прав. Бізнес є бізнес, ніякі фрагменти виїзних матчів клубу Верес проти клубів, які входять в пул телеканалів Футбол 1/Футбол 2, не можуть ніким використовуватися, крім наших каналів і каналу наших партнерів 2+2», – сказав Денисов в коментарі Футбол 24.

Нагадаємо, що права на показ домашніх матчів Вереса в УПЛ мають телеканали Рівне 1, Спорт 1, Спорт 2, ZIK та Правда тут. Президент рівненців Олексій Хахльов заявляв про створення його клубом свого індивідуального телевізійного пулу.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100