Роман Санжар: «Рахунок не є відверто поганим, однак я вважаю, що ми недопрацювали»
Футбол України 733 27 Липня, 22:46

Головний тренер «Олімпіка» Роман Санжар відповів на питання журналістів на післяматчевій прес-конференції після зустрічі з ПАОКом (1:1).

«Головне – це рахунок. Він не на нашу користь, однак зміст гри сподобався. Непогано виглядали в кожному з таймів, мали реальні шанси на перемогу. Для цього потрібно було краще реалізувати свої моменти.

Задоволений новачками, але хотів би від них ще більшого. Команда добре виглядала в обороні, а от в атаці слід бути більш спритним. Не вважаю, що ми легко переходили на чужу половину поля, гравці прикладали для цього багато зусиль. Якби виграли, мали б кращі шанси на підсумковий успіх. Втім, безумовно, за такої ситуації також будемо боротися за прохід в наступний раунд.

Футболісти раділи результату? Ми задоволені результатом, зважаючи на розклад сил. В нас багато молоді, команду поповнили нові виконавці. Ми мали дуже мало часу, щоб набрати оптимальні кондиції та поставити найкращу гру.

Рахунок не є відверто поганим, однак я вважаю, що ми недопрацювали. Могли б виграти і покращити свої шанси перед матчем-відповіддю».
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100