Любош Міхел: «Поїхав з України, бо розумів, що футбол тут опинився у важких умовах»
Світовий футбол 788 28 Липня, 11:14

Словацький президент ПАОКа з Салоніків після завершення матчу греків проти донецького Олімпіка в кваліфікації Ліги Європи відповів на кілька запитань «Футбол 24».

Відомий колись словацький арбітр приїхав в Україну вперше з грудня 2015 року, тобто, відтоді, як він попрощався з клубом Шахтар і став президентом грецького ПАОКа. Нагода повернутися у ті краї, де його знають і пам’ятають, виникла сама по собі. Жереб обрав армійській команді з Салонік у суперники за третім кваліфікаційним раундом Ліги Європи дебютанта континентальних кубків – донецький Олімпік. Після матчу, який завершився нічиєю 1:1, Любош Міхел виглядав заклопотаним – відчиняв кілька різних дверей підтрибунних приміщень стадіону імені Валерія Лобановського, спілкувався по телефону. Але все ж від короткого інтерв’ю для «Футбол 24» словацький президент грецького клубу не відмовився. Розмову розпочали, звісно, з подій найсвіжіших.

– Враховуюче те, що відбувалося на полі, цей результат треба сприймати як позитивний, – каже пан Любош. – Олімпік показав себе командою доволі бойовою, діяв у агресивному стилі. Наша команда тривалий час впоратися з суперником не могла. Але добре, що забили м’яч. Думаю, в Салоніках буде зовсім інша гра.

– Когось із гравців донецької команди з тих часів, як працювали в цьому місті самі, пам’ятали?

– Воротаря Заурі Махарадзе, Андрія Богданова і Моху. Здається, це все. Може, когось призабув. Але запам’ятав трьох-чотирьох гравців, не більше.

– З того часу як ви залишили Україну, минуло майже два роки. Прибувши до Києва, з кимось зі старих знайомих зустрічалися?

– Тільки на стадіоні. Сьогодні на гру прийшли Іґор Дуляй, В’ячеслав Шевчук, кілька людей з клубу Шахтар. Згадали старі часи, коли Шахтар грав на найвищому рівні.

– Чому залишили донеччан?

– У житті іноді треба щось змінювати. Отримав пропозицію від власника ПАОКа Івана Саввіді і вирішив себе спробувати в новій країні, новому клубі, на новій посаді. Та й політична ситуація в Україні була такою, що футбол опинився у важких умовах. Вирішив, що буде краще, якщо прийму новий виклик.

– Але Шахтар непогано почувається й зараз, перебуваючи поза межами рідного міста.

– Проблема не в Шахтарі. У донеччан, на щастя, все гаразд. Проблема в українському футболі в цілому. Бо на даний момент крім Шахтаря і Динамо конкурентоздатних команд європейського рівня в Україні не залишилося.

– У Шахтарі ви обіймали посаду директора відділу міжнародних змагань. Тоді ви відповідали за один напрям, нині – за клуб у цілому.

– Зараз стало більше відповідальності, більше роботи, ширший діапазон діяльності. Але нічого зовсім нового в тому немає.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100