«ПАОК не повинен мати проблем з виходом у наступний раунд». Огляд грецької преси після матчу «Олімпік» - ПАОК
Світовий футбол 1464 28 Липня, 11:43

Про що писала грецька преса після поєдинку з донецьким «Олімпіком».

Загальна думка в грецьких ЗМІ досить песимістична: немає гри, немає команди, про спроби знайти позитив розмова практично не йде. При цьому, наші колеги сповнені впевненості, що на своєму полі ПАОК однозначно поставить «Олімпік» на місце, залишивши його за бортом турніру.

«ПАОК не повинен мати проблем з виходом у наступний раунд». Огляд грецької преси після матчу Олімпік - ПАОК - изображение 1

«Команда Александара Станоєвіча мала моменти, щоб забити, але в цілому, картина була досить проблематичною, - пише Костас Петротос з sport24.gr. - Особливо це стосується гри в обороні. Сербський тренер вирішив зіграти за схемою 4-3-3 з одинадцятьма легіонерами в старті і з мінімумом агресії в атаці. Вихід на поле після перерви Бісесвара й Енріке виявилися тими, які врятували його і надії уболівальників пройти далі. Підводячи підсумок, ПАОК не повинен мати проблем з виходом у наступний раунд, проте загальна картина проблематична і несумісна з большими цілями».

Автори Metrosport визнають, що грецька команда відскочила і нарікають на якість гри ПАОК.

«ПАОК не повинен мати проблем з виходом у наступний раунд». Огляд грецької преси після матчу Олімпік - ПАОК - изображение 2

«Результат 1:1 був справедливим, нагадавши про необхідність змін в ПАОК. У першому таймі грецький клуб був дуже скромний в атаці. У той же час, «Олімпік» запам'ятався організованою командою, яка грала з обережністю. Українці могли вигравати 2:0, але втратили дві великі можливості перед голом Енріке. Після свого результативного удару ПАОК зробив спробу домінувати на полі, проте не вразив. Не цього разу... ПАОК отримав непоганий результат напередодні матчу-відповіді, але немає ніяких підстав, щоб бути задоволеними собою», - підсумовує видання.

Антоніс Цакаліс з видання Contra і взагалі вирішив персонально дорікнути практично кожного.

«ПАОК не повинен мати проблем з виходом у наступний раунд». Огляд грецької преси після матчу Олімпік - ПАОК - изображение 3

«Українці читали гру Матоса, правий фуллбек розчинився на полі; Мак намагався брати ініціативу, але це не приносило результат; Прійовіч виявився відділеним від партнерів по команді; Цімірот часто грав за межами штрафного, тому Шахов часто завалювався направо, щоб допомогти партнеру», - пише він.

«Все пусто. Не було гравця, який міг би взяти лідерські якості на себе. Щоб змінити ритм, щоб навести лад на поле, щоб допомогти партнерам по команді. На полі були особистості, але не було команди», - ділиться автор думками на сторінках сайту.

Гра на стадіоні «Динамо» і взагалі увігнала Томаса Налбантіса з Novasports в депресію, тому в своєму матеріалі він розповів і про гру, і про арбітра, і навіть приблизно в три рази зменшив цифри відвідуваності, щоб додати драматизму.

«ПАОК не повинен мати проблем з виходом у наступний раунд». Огляд грецької преси після матчу Олімпік - ПАОК - изображение 4

«Двоголові» виглядали погано, крім деяких коротких періодів в другому таймі. Перша половина і зовсім була жахлива: прості помилки, прийняття неправильних рішень, відсутність фантазії і творення так само, як і проблеми зі стабільністю оборони.

Господарі з мандражем виходили на бій, але поступово пішли вперед за Мохою, почавши знаходити слабкі сторони суперника. Обом командам знадобився час, щоб адаптуватися до матчу, рефері, який не бачив потреби у використанні свистка, і трибун, де зібралося не більше тисячі глядачів», - відзначає автор.

Також майже кожне ЗМІ вважало своїм обов'язком розмістити фотогалерею, де головними дійовими особами були дівчата, відзначаючи, що ввечері четверга на Лобановського «запалювали» не футболісти, а вболівальниці на трибунах.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100