Віталій Хмельницький: «Від «Динамо» варто очікувати бойової гри»

Динамо Київ 28 Липня, 20:06 988
Віталій Хмельницький: «Від «Динамо» варто очікувати бойової гри» | 19-27
​Нападник «Динамо» 60-70-х років поділився своєю думкою про поєдинок чемпіонату України з «Карпатами».

- Колись «Карпати» були серйозним суперником для «Динамо», ігри з львів’янами завжди були непростими. Але зараз ця команда у не найкращому своєму стані, а динамівці, навпаки, починають підійматися на своє законне місце. Тож, вважаю, господарі мають перемогти.

- Чи можна за першими іграми, які провела команда, зробити висновок, чого варто очікувати від «Динамо» під керівництвом Олександра Хацкевича?

- Думаю, перш за все, більш бойової гри, яка була властива всім поколінням команди, й яка протягом останніх років почала забуватися. Мені здається, зараз у «Динамо» починає з’являтися характер, бойовитість, свій власний стиль, який і має бути завжди характерним для цієї команди. Раніше «Динамо» сильніше любили й набагато більше людей із задоволенням відвідували їхні матчі – на трибунах збиралися тисячі жителів міста.

- Що можете сказати про початок нинішнього сезону для «Карпат»?

- Знаю, що вони важкувато входять у чемпіонат – у першому турі зіграли внічию із «Зіркою», а у другому поступилися «Ворсклі». Раніше львів’яни виокремлювалися своїм упертим характером, ніколи не здавалися, боролися за перемогу до кінця, до останньої секунди, причому як із сильними, так і зі слабкими суперниками. Але, повторюся, думаю, що в суботу «Динамо» має перемогти.

- Минулого року «Карпати» йшли внизу турнірної таблиці та навіть перебували у зоні вильоту. Як складеться цього сезону?

- Думаю, їм також буде непросто. Помітно, що у клубі існують певні непорозуміння та розбіжності із власником. У 90відсотках українських клубів уся справа у керівниках, які стоять на чолі. Дуже мало по-справжньому хороших власників, які люблять футбол, як, наприклад, у «Динамо» та «Шахтарі».

- «Карпати» проводять по одному матчу на тиждень, у «Динамо» же від самого початку сезону по два поєдинки. Як це позначиться на суботній грі?

- Я не думаю, що цей фактор якось вплине. Зараз лише початок чемпіонату, наша команда щойно приїхала зі зборів, тож, я упевнений, що у футболістів сил багато, вистачить ще не на один місяць. Словом, хлопці свіжі, тож ігри через кожні три дні – це нормально. Будуть у кращому ігровому тонусі, тим паче, що наші гравці уже відчули смак перемог, тож намагатимуться й у подальшому збільшувати темп, знаходити у собі нові можливості. Плюс у «Динамо» чудовий тренер – і як фахівець, і як людина. На мій погляд, у цієї команди має все скластися.