Бонавентуре оформив дубль за Брюгге у 1 турі чемпіонату Бельгії

Світовий футбол 29 Липня, 22:57 1566
Бонавентуре оформив дубль за Брюгге у 1 турі чемпіонату Бельгії | 19-27
Колишній нападник луганської Зорі Денніс Бонавентуре продовжує забивати за новий клуб.

Брюгге пошматував Локерен у гостях 4:0 у першому турі чемпіонату Бельгії. За команду Івана Леко двічі забив 19-річний Бонавентуре, який відзначився у Лізі чемпіонів раніше цього ж тижня. Нігерієць спочатку відкрився під розрізний пас і ударом з доволі гострого кута розібрався з воротарем. А через 7 хвилин Денніс самотужки пошив у дурні двох захисників і пробив з меж штрафного повз голкіпера.

Цікаво, що Брюгге уже на 32-й хвилині залишився у меншості, але по перерві тільки збільшив свою перевагу. Бонавентуре провів на полі лише перший тайм.

Брюгге впевнено очолив таблицю. А ось чинний чемпіон Бельгії Андерлехт, якому не допомогла присутність екс-динамівця Теодорчика (провів 90 хвилин на полі), втратив очки на виїзді з Антверпеном (0:0).