«Стати чемпіонами один раз легше, ніж втриматися на вершині». Гравці «Динамо» U-19 - про очікування від нового сезону
Динамо Київ 1041 2 Серпня, 15:18

Ставши чемпіонами в категорії U-19 в минулому році, юні динамівці хочуть повторити тріумф у нинішньому сезоні.

Владислав Наумець (півзахисник):

«Очікування від старту чемпіонату хороші. До першої гри залишається менше тижня. Тренуємося один раз в день, намагаємося максимально підготуватися.

Враження від роботи під керівництвом Ігоря Костюка позитивні. У всіх хлопців є бажання з кожним тренуванням ставати сильнішими.

Чи відчуваю себе старим у порівнянні з хлопцями з Академії? Можливо (сміється).

Що стосується взаємодії гравців на полі, то воно поки не найкраще. Ми тільки зіграли 2 гри і будемо покращувати рівень контакту з кожним матчем.

Так як я старший, думаю від мене тренери вимагатимуть більше, ніж від новеньких хлопців. Буду намагатися виконувати всі тренерські вказівки».

Ілля Малишкін (захисник):

«Новий сезон - новий виклик, вже хочеться швидше зіграти перший матч за U-19. Тренер дав ясно зрозуміти, що чекає від нас тільки перемог у всіх матчах. Нелегкі ігри попереду чекають нас. Перший матч вже в цю суботу, зараз готуємося до дуже непростого і підготовленого суперника.

Які відмінності між Академією та юнацькою командою? Навіть за цей невеликий період, який я перебуваю в розташуванні U-19, я вже встиг помітити, що тут набагато більше вимагають від гравців, швидкості зросли. Потрібно швидше приймати рішення, швидше думати на полі. Адже вже ми пройшли дитячий період, де можна зупинити м'яч і довго роздумувати куди віддати передачу. Тут же тебе швидко накривають і не дають думати, ти повинен максимально швидко приймати рішення в тій чи іншій ситуації.

Як працюється від керівництвом Ігоря Костюка? Ігор Володимирович - дуже успішний гравець і тренер. Ігрову кар'єру він провів чудово, і зараз прогресує в тренерській сфері. Він вчиться разом з нами. Дуже приємно з ним працювати! Кожного дня під його керівництвом відкриваю для себе нові речі. Він дуже вимогливий до гравців, для нього кожна деталь, яка на перший погляд здається несуттєвою, має величезне значення. Як він каже: «Дрібниць у футболі не буває». З почуттям гумору у нього також все в порядку.

У нас багато людей перейшло з Академії в юнацьку команду, тому ми знаємо один одного досить таки добре. Що стосується хлопців, які старше, то ми їх так само добре розуміємо і відчуваємо. Адже вони всього лише на рік старші за нас і суттєвої різниці немає між нами. Ми дуже добре ладимо один з одним. Київське «Динамо» - це величезна родина, починаючи з першої команди, і закінчуючи малюками, які тільки починають вчиться у футбольній академії.

Мої функції з приходом у нову команду змінилися, в Академії я грав правого захисника, також багато матчів зіграв центральним і лівим захисником. Я універсальний гравець і можу зіграти на будь-якій позиції в обороні. З переходом в U-19, Ігор Володимирович довірив мені місце лівого захисника. І я буду старанно працювати, щоб виконувати всі його вимоги до мене.

Цілі на сезон? Мета одна - перемога! Будь-який інший результат - це невдача.

Я пишаюся тим, що я частина цього колективу, і ми будемо разом боротися один за одного, щоб в кінці сезону насолодитися тим, що ми зробили!»

Богдан Білошевський (півзахисник):

«Динамо» Київ завжди ставить перед собою максимально високі цілі, тому всі будуть намагатися, працювати на тренуваннях, щоб повторити успіх минулого сезону - стати чемпіонами України першості U-19.

Як працюється з Ігорем Костюком? Давно знаю цього тренера, тому адаптуватися до його стилю гри довго не доводилося, він людина, яка знає як працювати з молоддю, тому враження найкращі.

Багатьох хлопців знав ще з часів Академії, тому спільну мову ми знайшли відразу, ну і з хлопцями з інших клубів познайомилися особисто, найголовніше - ми об'єднані однією метою і це зближує.

Стати чемпіонами один раз легше, ніж втриматися на вершині, тому від кожного гравця вимагається працювати на благо команди, виконувати установку тренера, і це обов'язково призведе до успіху!»

Владислав Кучерук (воротар):

«Думаю, в цьому сезоні буде не просто. Зараз всі команди хороші і вони будуть прикладати максимум зусиль для хороших результатів.

Ми перебудувались на підготовчий режим. Вже готуємося до першої гри...

З Ігорем Костюком мені вже доводилося працювати, враження тільки найпозитивніші.

Чи відчуваю себе більш старшим в порівнянні з новенькими? Так, але це не повинно впливати на відносини з командою.

В період зборів були тренування та ігри, і там намагалися налагодити взаємодію один з одним».

Вадим Мащенко (півзахисник):

«Дуже хочеться почати з перемоги, щоб підняти собі настрій на сезон! Звичайно, ставимо за мету взяти чемпіонство! Будемо дуже старатися.

Відмінності між Академією і U-19 дуже великі, адже тут набагато все швидше, не дають багато часу думати. Все дуже серйозно, не можна, як в Академії, десь не добігти, тут команди непрості і можуть за це покарати, не можна розслаблятися.

Мені дуже подобається грати під керівництвом Ігоря Костюка. Завжди розумію, що він просить і намагаюся це виконувати. Сподіваюся, з ним ми доб'ємося багато чого!

В U-19 перейшло багато гравців з Академії, ми з ними дуже довго грали, так що ми зіграні між собою. А що стосується тих, хто тут був, я думаю, що за три тижні ми вже зігралися, всі вже один одного добре знають по грі, і проблем не буде.

Чи змінилися мої функції на полі? В Академії нас готували для U-19, так що вимоги не сильно змінилися. Єдине, що виділяється так це те, що тут просять частіше робити подачі з флангу.

Цілі на сезон? Хочеться, звичайно ж, грати в основному складі, довести, що я не просто так перебуваю тут. Буду намагатися завжди на полі робити все для команди! Хочеться виправдовувати довіру тренерів».

Артур Ващишин (півзахисник):

«Очікування від сезону? Хотілося, щоб не було слабких команд, щоб була боротьба з першого до останнього туру.

В юнацькій команді все потрібно робити швидше, якщо в Академії можна було зробити три дотики до м’яча, тут потрібно грати в два.

Які враження від роботи з Ігорем Костюком? Позитивні, мені подобається працювати під його керівництвом.

Старші товариші нам допомагають, підказують, якщо треба.

Мої функції з переходом в нову команду практично не змінилися».

Олександр Сирота (захисник):

«Перший офіційний матч вже не за горами. Тому нам необхідно докласти максимум зусиль, викластися на тренуваннях, щоб увійти в новий сезон підготовленими.

Пора забувати Академію, хоча я дуже вдячний всім за підготовку там, і вливатися в абсолютно нову атмосферу, з більш високим рівнем підготовки.

Я з великою повагою ставлюся до Ігоря Володимировича Костюка, так як і до всього персоналу юнацької команди. Адже люди, які працюють на такому рівні, не можуть бути непрофесіоналами.

Ми перейшли в U-19 великим складом, в чому величезна заслуга Олексія Євгеновича Дроценка, тому нам простіше адаптуватися. Що стосується старших хлопців до яких ми приєдналися, то ми їх знали.

Які відмінності між U-19 і Академією? Футбол вже інший, быль дорослий. Потрібно набагато швидше приймати рішення і, думаю, ми до цього готові.

Мої цілі на сезон? Перш за все, це відповідати рівню стартового складу і до цього прагнути, тим самим допомагати команді перемагати».

Розмовляли Ельзара Джапарова та Анастасія Мельник

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100