ЛЄ. Третій кваліфікаційний раунд. Матч-Відповіді. Родзинки стадії

Світовий футбол 2 Серпня, 17:07 662
ЛЄ. Третій кваліфікаційний раунд. Матч-Відповіді. Родзинки стадії | 19-27
Анонс матчів-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

58 команд, 29 ігрових пар. Переможці двоматчевих протистоянь проходять до раунду плей-офф кваліфікації, переможені вилітають з єврокубків. Все це – третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи, участь у якому беруть і дві українських команди.


«Олександрія» вдома прийме «Астру» з надією на те, що вдасться вперше у своїй історії подолати бодай один етап Ліги Європи. На виїзді команда Шарана зіграла унічию 0:0.

Також унічию, але результативну 1:1, зіграв свій перший матч на цій стадії «Олімпік». Донеччани, щоправда, виступали вдома, тому до Салонік команда їде з завданням забивати голи.

Продовжиться боротьба в п'ятьох протистояннях, де у складі іноземних команд (Євген Шахов з ПАОКом – окрема історія) виступають українці.

«Габала» (Азербайджан) - «Панатінайкос» (Греція) – Дмитро Безотосний, Віталій Вернидуб, тренер Роман Григорчук(«Габала»);

«Динамо» (Мінськ, Білорусь) - АЕК (Ларнака, Кіпр) – Олександр Нойок,Дмитро Хльобас («Динамо»);

«Шкендія» (Македонія) - «Тракай» (Литва)– Тимофій Шеремета, Михайло Шишка(«Тракай»);

«Лєх» (Польща) - «Утрехт» (Нідерланди) –Володимир Костевич («Лєх»);

«Осієк» (Хорватія) - ПСВ (Нідерланди) –Дмитро Льопа («Осієк»).

Найскрутніша ситуація у мінського «Динамо». Білоруси на виїзді програли 0:2, опинившись під гострою загрозою вильоту. «Габала» також поступилася, але з мінімальною різницею у рахунку. «Осієк» здобув дуже зручну виїзну перемогу 1:0, а «Тракай» хоч і переміг, але зберегти свої ворота в недоторканості в домашньому поєдинку не зумів.

«Лєх» і «Утрехт» у першому матчі голів не забивали.

На двох матчах стадії працюватимуть українські бригади арбітрів. Сергій Бойко з асистентами Віктором Матяшем таВолодимиром Висоцьким, а також четвертим арбітром Іваном Бондарем, розсудять«Скендербеу» та «Младу Болеслав».

Анатолій Абдула (в полі), Андрій Скрипка,Олег Плужник (асистенти) та Віталій Романов(четвертий арбітр) вестимуть гру у Норвегії між командами «Одд» та «Динамо» (Загреб).

Важливими для України є результати матчів представників Росії, Бельгії, Португалії, Нідерландів та Туреччини як наших конкурентів у Таблиці коефіцієнтів. Минулого тижня ми набрали менше, аніж Росія, але більше, аніж Бельгія, Португалія, Нідерланди та Туреччина.

«Брага» (Португалія) - АІК (Швеція)(перший матч – 1:1);

«Марітіму» (Португалія) - «Ботєв» (Болгарія) (0:0);

«Лонгбю» (Данія) - «Краснодар» (Росія)(1:2);

«Зеніт» (Росія) - «Бней Ієгуда» (Ізраїль)(2:0);

«Альтах» (Австрія) - «Гент» (Бельгія) (1:1);

«Остенде» (Бельгія) - «Марсель» (Франція) (2:4);

«Осієк» (Хорватія) - ПСВ (Нідерланди)(1:0);

«Лєх» (Польща) - «Утрехт» (Нідерланди)(0:0);

«Фенербахче» (Туреччина) - «Штурм» (Австрія) (2:1).

2-е серпня

Лига Европы

3-є серпня

Лига Европы