Як БАТЕ грав з українськими клубами

Футбол України 5 Серпня, 09:50 1362
Як БАТЕ грав з українськими клубами | 19-27
Білоруський клуб поки не надто успішно грає в матчах з представниками України.

З українськими клубами «БАТЕ» грає в єврокубках не надто успішно. По два матчі борисовці провели з «Шахтарем» і «Динамо». Як результат - 1 нічия і 3 поразки. Різниця голів - 3:18.

Ліга Європи 2010/11, «Динамо Київ»

Перші зустрічі відбулися на груповому етапі Ліги Європи в сезоні 2010/11. Тоді «БАТЕ» зумів шокувати «Динамо», зігравши в результативну нічию - 2:2. Після матчу Артем Мілевський у своєрідній манері обіцяв «приїхати до Мінська» і взяти реванш.

У виїзному матчі «Динамо» дійсно зуміло реабілітуватися, здобувши розгромну перемогу - 4:1. Втім, це не завадило «БАТЕ» вийти з групи в тому сезоні.

Ліга чемпіонів 2014/15, «Шахтар»

Єврокубкова кампанія 14/15 видалася для «БАТЕ» вкрай невдалою. У групі з «Порту», «Атлетіко» і «Шахтарем» білоруси зазнали ряд принизливих поразок.

Гірники зуміли перемогти «БАТЕ» двічі - 5:0 і 7: 0. Особливо проявив себе Луїс Адріано, який забив п'ять голів в одному матчі, повторивши рекорд Ліги чемпіонів.

Ліга Європи 2017/18, «Олександрія»

Олександрия стане третьою українською командою, яка зіграє з «БАТЕ». Залишається сподіватися, що підопічні Шарана покаращать статистику протистоянь з білоруським клубом.