Футбол України 5 Серпня, 21:04 10628
«Шахтар» — «Маріуполь»: черговий приклад вседозволеності «гірників» на футбольному полі | 19-27
У травмонебезпечних моментах, де гравці інших команд УПЛ побачили б перед собою «червоне світло», гравці донецького «Шахтаря» продовжують грати.

Автор першого м'яча у ворота «Маріуполя» у сьогоднішньому матчі (сьома хвилина) Бернард у цьому протистоянні частенько помилявся. На 32-ій хвилині матчу один з його огріхів завершився тим, що бразилець, після неточної передачі, кинувся виправляти свою помилку і навздогін вдарив ззаду в ноги Мішньову, за що отримав лише попередження. Як ми розуміємо, не за фол, а за зрив атаки. Підкат був дуже жорстким, Мишньов набрав високу швидкість, що підвищує рівень травмонебезпечності. В м'яч бразилець не грав, що явно «світило» йому пряму «червону картку», але Бернард уникнув заслуженого покарання.

Вже другий поєдинок підряд рефері поблажливо ставляться до грубощів з боку «гірників». Туром раніше рефері «заплющили очі» на явні грубощі гравців «Шахтаря» в матчі проти «Сталі», за що досі не було покарано жодного гравця.

УПЛ. 4-ий тур. «Шахтар» - «Іллічівець»: 3:1

Голи: Бернард - 7, Марлос - 43, Кривцов - 68 — Тищенко - 73.