«Баварія» у серії пенальті здолала «Боруссію» Д та виграла Суперкубок Німеччини

Світовий футбол 6 Серпня, 08:39 817
«Баварія» у серії пенальті здолала «Боруссію» Д та виграла Суперкубок Німеччини | 19-27
В шикарному матчі за Суперкубок Німеччини-2017 «Баварія» була сильнішою за дортмундську «Боруссію».

У поєдинку за Суперкубок Німеччини «Боруссія» Д – «Баварія» сильнішими виявились гості, перегравши дортмундців у серії пенальті.

Рахунок на 12 хвилині відкрив Пулішіч, реалізувавши вихід віч-на-віч з Ульрайхом. Через 6 хвилин Левандовскі відновив рівновагу, розстрілявши ворота після прострільної передачі Кімміха.

На 80 хвилині Обамеянг знову вивів господарів вперед, елегантно перекинувши голкіпера. Врятував «Баварію» Кімміх, на 88 хвилині заштовхавши м'яч у ворота «Боруссії» після хаосу в штрафному майданчику. Рикошетом від Піщека м'яч перетнув лінію.

В серії пенальті нерви виявились міцнішими у «Баварії», у мюнхенців свою нагоду змарнував лише Кімміх. У дортмундців схибили Сократіс та Роде, удари яких парирував Ульрайх.

Таким чином, «Баварія» завоювала Суперкубок Німеччини вдруге поспіль. У 2016 році мюнхенці також обіграли «Боруссію».