Інтрига футбольного дня. Яким буде «Динамо»?

Динамо Київ 6 Серпня, 10:06 1577
Інтрига футбольного дня. Яким буде «Динамо»? | 19-27
Яким буде «Динамо» в матчі проти «Ворскли»?

А ось тепер розпочинається найцікавіше. В стартових матчах сезону «Динамо» виглядало дуже добре (за винятком поєдинків за Суперкубок і, можливо, першого туру проти «Чорноморця»), але в останній на даний момент зустрічі кияни піддалися помутнінню. Те, що було в Берні, футболом назвати не можна. То де ж справжній рівень «Динамо»?

Матч проти «Ворскли» стане своєрідним тестом для киян. Тестом на те, як команда вміє тримати удар, долати стреси і чи готова взагалі проявляти клас. Адже зараз настав саме той період, коли вляглися емоції після приходу нового тренера і коли почуття рутини переважає над почуттями піднесення. Тому повинен бути клас і сила волі. Якщо ж вони не проявляються, то трапляється таке, як у Берні.

Ворскла - Динамо

«Ворскла» – не «Янг Бойз», але теж непростий суперник. В стартових трьох турах полтавчани набрали шість очок, поступившись (з боями) лише «Шахтарю». Примітно, що станом на початок четвертого туру у «Ворскли» була друга найкраща атака чемпіонату (на рівні з «Шахтарем») – п'ять голів. І хоч пропускають полтавці теж немало, своє місце в групі лідерів займають заслужено.

Останній матч між «Ворсклою» та «Динамо» завершився нічиєю 2:2. По ходу того сніжного поєдинку кияни вигравали 2:0 (вже до 15-ї хвилини), але двічі пропустили у відповідь ще в першому таймі. І могли пропустити більше. А перед тим «Динамо» поступилося «Ворсклі» 0:2. Це до питання мотивації і подразнень. Хоча роль головного плану все одно залишається за тренером. Проте Олександр Хацкевич серйозно підмочив репутацію поразкою в Берні, проявивши невміння мотивувати підопічних.

Було то разовим помутнінням чи початком тенденції? Спостерігаємо далі.