Сергій Нагорняк: «Де Ткаченко не міг рятувати «Ворсклу», втручалася Фортуна»

Динамо Київ 7 Серпня, 11:56 961
Сергій Нагорняк: «Де Ткаченко не міг рятувати «Ворсклу», втручалася Фортуна» | 19-27
Футбольний експерт Сергій Нагорняк проаналізував для 1927.kiev.ua безгольову нічию в Полтаві у матчі «Ворскла» - «Динамо».
— «Динамо» мало тотальну перевагу. «Ворскла» тільки відбивалася, можна сказати, і заслужили на нічию. Ткаченко вийшов у такій форс-мажорній ситуації і відстояв на нуль. Де він не міг рятувати свою команду, втручалася Фортуна. Кияни не забивали не те що 100%, а 200% моменти... Таке трапляється. Можливо, десь ще відходять від матчу з «Янг Бойз», в якому незрозуміло що трапилося з командою. Важко пояснити, чому Гармаш не забив після фатальної помилки Чижова. Коли не забивав Бєсєдін, якість поля зіграла на користь Полтаві. М'яч почав скакати. У Бєсєдіна зараз не найкращий психологічний стан.

Гра була, були моменти, кияни зобов'язані були забивати. На наступному тижні їм належить зіграти із «Марітіму» в Лізі Європи. Тепер їм потрібно зібратися, добре провести матч із «Зіркою» і готуватися до матчу з португальцями. Якщо «біло-сині» хочуть залишитися в Лізі Європи, то повинні вигризати цю путівку», - сказав Сергій Нагорняк нашому журналістові Миколі Тимощуку.