Футбол України 7 Серпня, 14:45 1113
Бонавентуре забив за Брюгге 2-й тур поспіль, Теодорчик знову провалився, Маліновський і Будківський відіграли по-різному | 19-27
Відбулись матчі другого туру чемпіонату Бельгії, в яких нас найбільше цікавлять виступи вихідців з чемпіонату України.

У суботу Стандард переміг Генк, але з двох українських легіонерів на полі з'явився лише один. Валерій Лучкевич стабільно з початком сезону не потрапляє навіть у запас. Руслан Маліновський втратив місце у старті і вийшов на заміну на 80-й хвилині. Уникнути поразки хавбек збірної України своїй команді не допоміг.

Кортрейк переміг Мускрон, здобувши перші очки в сезоні. Пилип Будківський вийшов у складі переможців на 89-й хвилині, а новачок Євген Макаренко поки не потрапляє у заявку.

Екс-форвард Зорі Бонавентуре допомагає Брюгге ділити лідерство черговим класним голом. 19-річний нігерієць спочатку поборовся із захисниками, а потім невідпорно пробив у дальній кут. Трибуни у захваті і вже скандують «Денніс, Денніс!».

Нарешті чинний чемпіон вимучив перемогу над Остенде. Екс-нападник київського Динамо Лукаш Теодорчик думками вже у Фенербахче, бо інакше важко пояснити його провальну гру. Навіть тренер Андерлехта відверто заявив, що поляк його розчарував. Тео провів на полі 54 хвилини.