«Скільки коштував би зараз? До хріна!» Зірки минулого хваляться

Динамо Київ 9 Серпня, 19:01 2329
«Скільки коштував би зараз? До хріна!» Зірки минулого хваляться | 19-27
Блохін, Рівалдо, Пеле і, звичайно ж, Леоненко розповідають, як порвали б усіх.

Олег Саленко, жовтень-2011

«Якби засвітився, як на ЧС-94, то, думаю, коштував би зараз не менше $50 млн. А грати хотів би, як і тоді, в Іспанії. Мені близька «Валенсія».

Віктор Леоненко, жовтень-2011

«Скільки коштував би зараз? До хріна! Найбільше в Україні, а може, і в Росії. Правда, там зараз Ето'О з'явився. Ось десь на його рівні. А пограв би в «Барселоні».

Пеле, червень-2014

«Якби я грав зараз, я мав би відповідати фізичній готовності сучасних футболістів, але я все одно був би кращим. Причина в тому, що Бог обдарував мене талантом. Це все одно, що говорити про Бетховена і припускати, що було б, якби він писав музику в іншу епоху. Яку б музику він не склав, він зробив би це з тієї ж геніальністю, але за допомогою інших інструментів.

Чи затьмарить Неймар мене? Думаю, ні. Думаю, стати новим королем, новим Пеле, неможливо. Адже мої мама і тато вже не народжують дітей».

Філіппо Індзагі, листопад-2016

«Трансфер Ігуаїна в «Ювентус»? Якщо за Піпіту заплатили 90 мільйонів євро, скільки б коштували я і Бобо Вієрі? Навіть не знаю».

Рівалдо, липень-2015

«Якби я виступав на вищому рівні сьогодні, то міг би знову стати найкращим гравцем світу. А то і кілька разів. З урахуванням, в який футбол зараз грають за кордоном і особливо в Іспанії, точно б забивав понад півсотні м'ячів за сезон.

Сьогоднішній футбол не схожий на той, що був у минулому. Мова не тільки про Бразилію, але і про весь світ. Гравці зовсім не того рівня. Раніше не можна було уявити, щоб хтось із гравців, нехай навіть найкращий зразок сьогоднішніх Мессі та Кріштіану Роналду, міг забити 50 голів за 38 матчів».

Алан Ширер, червень-2016

«Хороший турнір - це коли ти вийшов у фінал і виграв його, але я не думаю, що нам це вдасться якраз через оборону. Якби я грав зараз проти захисників збірної Англії, то вони б мене не налякали».

Ніколя Анелька, лютий-2017

«Легко грати з хлопцями, які мають високий рівень. Дозвольте мені грати поруч з Верратті, Ді Марією, і я буду забивати голи. Думаю, мінімум десять м'ячів забив би.

Стати дублером Кавані? Ні, я все-таки занадто старий».

Олег Блохін, листопад-2015

«Роналду найбільш схожий на мене за своєю швидкістю і силою? Ні, не може бути двох однакових гравців. Кріштіану - один із кращих гравців світу. Через це він щороку разом з Мессі претендує на «Золотий м'яч».

Чи зміг би я грати в наш час на їх рівні? Вірю, що так».

Фабріціо Раванеллі, липень-2017

«Раніше забивати було важко, зараз просто. Час великих захисників закінчилося, у футболі немає Нести, Мальдіні та Стама. У кожному матчі у гравця є п'ять-шість моментів. Раніше було один-два, в кращому випадку три шансу за гру.

Не хочу здатися пафосним, але я забив 34 голи за «Ювентус» в сезоні-95/96 і 31 гол за «Мідлсбро» на наступний сезон. Зараз би забивав 60 голів за сезон і напевно коштував би 80 мільйонів фунтів. У сучасному футболі краще виглядав би не тільки я, але і Дзола, Кантона з Шерінгемом».

БОНУС

Не всі зірки минулого високо оцінюють свої перспективи в сучасному футболі.

Тостао, жовтень-2010

«Той час [1960-і і 1970-і] мені дуже підходив. Тоді необхідними елементами в грі збірної Бразилії були витонченість, інтелігентність і проникливість. Футболісти задіювали мізки стільки ж, скільки і ноги. Не впевнений, що я був би затребуваний в сучасному спорті. Я не був швидким і не володів особливою фізичною силою».

Габріель Батістута, травень-2013

«Не знаю, як би я грав в одній команді з Мессі. Але в одному впевнений точно: забивав би я тоді менше. Думаю, в цьому випадку я б пішов грати в поло набагато раніше.

Взагалі зараз у збірній Аргентини немає нападників мого типу, і я не думаю, що тренерський штаб намагається їх знайти».