Вадим Мащенко: «З «Шахтарем» на полі завжди боротьба і емоції»
Динамо Київ 821 12 Серпня, 20:54

Автор двох забитих м'ячів у ворота «Шахтаря» Вадим Мащенко поділився враженнями від гри та прокоментував події на полі.

«У першому таймі гра була рівна, а в другому, вважаю, ми переграли суперника, тому такий і результат на табло. Коли граємо з «Шахтарем», без різниці, яка погода. Все одно буде боротьба і емоції. Тож спека не заважала. Ми налаштовувалися не жорстку боротьбу.
Чи була моя заміна запланованою? Чесно кажучи, не знаю. Мені казали йти розминатися, я так і робив як в першому таймі, так і в другому. Потім тренери покликали і сказали виходити на поле.
В цілому, в перерві перед нами поставили трохи інше завдання: тренери просили набагато швидше працювати, ніж в першому таймі, тому що ми на півкроку відставали від суперника. Ми намагалися це виконати, я також старався, вийшло, що фланги почали діяти активніше. Гравці ж суперника почали нервувати, адже вони хотіли досягти результату, тим більше, на виїзді.
Що стосується забитих м'ячів, то це не тільки награні комбінації, які залишилися з часу нашого виступу за U-17 - ми і в команді U-19 такі тренуємо. Крайній півзахисник зміщується в середину, і шукає передачу в глибину, як в першому випадку. А в другому моменті вийшло так, що ми з Сорокіним вибігли в контратаку, «Шахтар» не встиг сісти до своїх воріт, і ми забили. Частково використовуємо домашні заготовки, частково імпровізуємо», — сказав Вадим.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100