Юрій Ткачук: «Був готовий перейти в «Анжі», але мама була проти»

Футбол України 13 Серпня, 22:02 791
Юрій Ткачук: «Був готовий перейти в «Анжі», але мама була проти»
Екс-гравець «Металіста» розповів про свої переговори з «Еркулесом» та можливий перехід в «Анжі».

– Перед «Атлетіко» ти ледь не перейшов в «Еркулес». Правда, що президент клубу кудись зник прямо під час переговорів?

– Я так розумію, що був там першим іноземцем без європейського паспорта. І вони не знали, що з цим робити.

Приїхав на перегляд – уже через кілька днів сказали, що хочуть підписувати контракт. Сіли обговорювати умови. Пропонують одні гроші, ми погоджуємося, але хочемо контракт на рік. Вони ж пропонують на два роки без підвищення зарплати на другий. Наступного дня ми погоджуємося, але вони зменшують зарплату на 500 євро. Що це за справи такі? Зазвичай, коли хочуть футболіста, то навпаки гравець торгується і може вибити собі хороші умови.

Ми сказали, що це все фігня – треба їхати звідси. Тоді вони погодились на попередні умови, але якщо я не отримаю необхідні документи за місяць, то платити не будуть. Як це так? Я ж тренуюся, ризикую своїм здоров’ям. Тому я розвернувся і поїхав в «Анжи».

Вони вже дзвонять – повертайся, будемо платити половину. Ми повертаємося, а президента нема. Чекав день, другий, бо ж без контракту тренуватися ніхто не буде. І якраз подзвонили з «Атлетіко». Це машина. Якщо в «Еркулесі» мені казали чекати на документи півроку, то в «Атлетіко» їх зробили за три тижні.

– Ти справді був готовий перейти в «Анжи»? Для тебе футбол поза політикою?

– Для мене – так, але для моєї сім’ї – ні. Мама сказала, що якщо підпишу контракт з «Анжи», то більше не буду її сином і вона знати мене не хоче. Тому я пробув там лише 3-4 дні, - сказав Ткачук ua.tribuna.com.