Мирослав Ступар: «Бернард вже не вперше нишком вдарив суперника по обличчю»

Світовий футбол 14 Серпня, 21:21 1491
Мирослав Ступар: «Бернард вже не вперше нишком вдарив суперника по обличчю» | 19-27
Експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар прокоментував резонансний епізод з матчу «Олександрія» - «Шахтар», який залишився без уваги арбітра, але який вплинув на кінцевий підсумок гри.

- Євген Арановський впевнено розпочав гру, старався навести лад на полі і пояснити футболістам, що не буде цуратися роздавати картки. Це проявилося, зокрема, на 28-й хвилині, коли попередження отримав Степаненко, – взяв слово Мирослав Іванович.

Проте з плином часу напруга у матчі зростала. «Олександрія» відкрила рахунок, «Шахтар» зрівняв, тому ключовим у питанні розподілу сил був другий тайм. Арбітр мусив сконцентрувати увагу на поведінці гравців «Шахтаря», бо вони продовжують тримати лідерство за кількістю отриманих карточок. У цьому матчі «гірники» отримали шість карточок. І це технічна команда, яка виступатиме у Лізі чемпіонів. «Шахтар» завжди вирізнявся тим, що фолив найменше. А зараз – навпаки.

Александрия - Шахтер

На 60-й хвилині була атака «Олександрії», Чеботаєв виграв боротьбу від Бернарда, віддав передачу у напрямку партнера, а Бернард, випереджаючи Чеботаєва, кистю лівої руки «заїхав» опонентові по обличчю. Чеботаєв впав на газон, партнер Сергія втратив м'яча, пішла атака «Шахтаря», Бернард віддав передачу, а Феррейра забив. Ось вам і результат суддівської помилки: замість того, аби вилучити Бернарда, Арановський продовжив гру і «Олександрія» пропустила, – відзначив експерт.

Не можна сказати, що Бернард вдарив Чеботаєва непомітно. Непомітно було лише для операторів. Але в програмі «Профутбол» чітко висвітили те, як Бернард нишком вдарив Чеботаєва. І це вже не вперше. В матчі проти «Сталі» Бернарда вибачив Балакін, а тут – Арановський.

До позитиву можна віднести те, що нарешті за апеляції до арбітрів був покараний жовтою карточкою Даріо Срна. На 54-й хвилині Даріо вирішив, що в ході боротьби з опонентом проти нього було порушено правила. Своє бачення ситуації Срна висловив Беккеру, той доповів Арановському і Євген покарав капітана «Шахтаря» «гірчичником». Справедливо, адже апеляції були безпідставними, – резюмував Мирослав Іванович.