Герой футбольного дня. Євген Коноплянка

Футбол України 15 Серпня, 11:05 1168
Герой футбольного дня. Євген Коноплянка | 19-27
Євген Коноплянка - один з найліпших гравців «Шальке» за підсумками передсезонних зборів.

Просвітління Євгена Коноплянки перед вирішальними матчами збірної України вселяє оптимізм. Все ж, Євген – не позбавлений майстерності футболіст. Однак за менталітетом він нагадує швидше представників латиноамериканського футболу – багато що залежить від настрою та емоцій. Перебороти себе і працювати, вигризати всупереч обставинам – це не про Коноплянку.

Євген був одним з найпродуктивніших футболістів «Шальке» під час літніх підготовчих зборів. Ударно Євген розпочав і сезон – з двох голів у ворота берлінського «Динамо» в Кубку Німеччини. До відрядження у розташування збірної України ще будуть два матчі чемпіонату Німеччини.

Евгений Конлплянка (Шальке)

Евгений Коноплянка (Шальке)

Евгений Коноплянка (Шальке)

Евгений Коноплянка (Шальке)

Евгений Коноплянка (Шальке)

Евгений Коноплянка (Шальке)

За цей короткий часовий проміжок Коноплянка не встигне знову потрапити до психологічної ями, з якої вдалося вибратись після зміни тренера «Шальке». Тим паче, Доменіко Тедеско відносно українця не повторює рухів свого попередника: Жені надано більше волі, він більше часу може проводити в атаці, займаючись творчою роботою. Але поправку треба робити на рівень суперників, з якими грав «Шальке» Доменіко Тедеско. Поки що реально серйозних випробувань не було. Перше відбудеться в першому турі Бундесліги, коли в гості до «кнаппенів» завітає віце-чемпіон країни «Лейпциг».

Але саме зараз Євген – в центрі уваги і під промінням слави.