«Коноплянка з м'ячем вміє робити все, справа за малим - йому залишилося зрозуміти, як «Шальке» обороняється»

Світовий футбол 15 Серпня, 20:20 1323
«Коноплянка з м'ячем вміє робити все, справа за малим - йому залишилося зрозуміти, як «Шальке» обороняється» | 19-27
Успіх Євгена Коноплянки, чий дубль забезпечив перемогу «Шальке» над берлінським «Динамо» (2:0) в матчі Кубка Німеччини, для першого німецького телеканалу ARD став прекрасним інформаційним приводом, що дозволив розставити всі крапки над «i» в історії «перезавантаження» українця в «Шальке».

У післяматчевому інтерв'ю новий тренер «кобальтових» Доменіко Тедеско підкреслив:

«Перш за все, сам Коно хотів залишитися в Гельзенкірхені. Це і було нашою відправною точкою. У міжсезоння ми дуже добре, відверто поспілкувалися. Після цього питання про те, чи піде він з команди або ж ми можемо на нього розраховувати, більше не виникало».
«Коно знає абсолютно точно, що від нього вимагається, які його обов'язки в нашій моделі гри, - каже одноклубник Коноплянки, гравець збірної Німеччини Леон Горецка. - У новому сезоні це буде дуже важливо для нас. Скажемо чесно, Коно поки що продемонстрував далеко не всі свої можливості, йому ще є над чим працювати. З м'ячем він вміє робити все. Справа за малим - тепер у нього ще має вкластися в голові, як ми збираємося оборонятися. У минулому чемпіонаті гра в захисті була його головним недоліком, а тепер Коно дуже хоче, і обов'язково повинен цей компонент гри поліпшити».

«Відмінний старт» Євгена Коноплянки спеціалісти з ARD ставлять в заслугу тренеру-дебютанту Тедеско: наставник повірив в українця, постійно добре про нього відгукувався, довірив місце в стартовому складі - і результат не змусив себе чекати.