Дмитро Немчанінов: «До збірної України зараз викликають тільки гравців, у яких контракти з «Динамо» і «Шахтарем»

Футбол України 19 Серпня, 16:47 725
Дмитро Немчанінов: «До збірної України зараз викликають тільки гравців, у яких контракти з «Динамо» і «Шахтарем»
Український захисник «Крильєв Совєтов» розповів про свій трансфер в самарський клуб і рішення переїхати в Росію.
«Після матчу з ПАОКом в Києві до мене підійшов чоловік, сказав, що мною цікавляться «Крилья Совєтов». Він озвучив деякі деталі передбачуваної співпраці, мене це зацікавило. Я запропонував йому домовлятися з «Олімпіком», якщо всіх влаштує угода, то я погоджувався на перехід. Але якщо чесно, не думав, що це конкретний інтерес до мене.

Проте, перед матчем-відповіддю з ПАОКом ця людина знову зв'язався зі мною, сказала, що в Греції за мною будуть пильно стежити, якщо я зіграю добре і підійду «Крильям», то переговори вийдуть на наступний рівень.

Хочу сказати спасибі всім працівникам клубу «Олімпік» за ці півтора року. Тут я відчув відмінну атмосферу, у нас був справжній колектив. Ми пережили масу приємних моментів, перемагали «Динамо», що для клубу, і для мене особисто, як футболіста, багато що означає. Були й поразки, які ми разом переживали. Найголовніше, що було в «Олімпіку» - це колектив і довіра. Ми всі разом були і на полі, і за його межами.

Збірна України? Так, з російського чемпіонату неможливо потрапити в збірну України. Я, звичайно, вірив, що можу колись зіграти в жовто-синій футболці, але це не реально. До збірної України зараз викликають тільки гравців, у яких на руках контракти з «Динамо» і «Шахтарем», або ж легіонерів із хороших європейських чемпіонатів. Тому я тверезо оцінював свої шанси і в хмарах не літав», - цитує Немчанінова Footboom.