Збірна України 26 Серпня, 11:48 740
Збірна U-18 у серії пенальті поступилася команді Ісландії на турнірі Вацлава Єжика | 19-27
Юнацька збірна України, складена з футболістів 2000 року народження, продовжує виступи на турнірі Вацлава Єжика, що триває у Чехії.

У третій ігровий день підопічні Сергія Попова у серії післяматчевих пенальті поступилися команді Ісландії.

Що таке «футбольне нещастя» юнацька збірна України вкотре на турнірі Вацлава Єжика змогла відчути на собі. В поєдинку проти команди Ісландії, як і у попередніх матчах у Чехії, «синьо-жовті» в першому таймі повністю переграли суперники й мали йти на перерву з перевагою як мінімум у три м’ячі, але в підсумку задовільнилися лише одним – Харжевський відзначився з пенальті.

Нереалізовані моменти далися взнаки на початку другого тайму. Ісландці спочатку вирівняли гру, а потім, за 12 хвилин до закінчення матчу, зрівняли рахунок.

Пропущений гол став холодним душем для українців. «Синьо-жовті» різко підвищили темп, затисли суперників на їхній половині поля, створили два стовідсоткові моменти для взяття воріт, але, на жаль, змінити рахунок на табло так і не змогли.

За таке марнотратство футбольна Фортуна покарала українців у серії післяматчевих пенальті. Якщо ісландці реалізували всі свої удари, у «синьо-жовтих» схибив Мащенко. 4:5 – прикра поразка у футбольній лотереї, і тепер у матчі за 5-6 місця Україна зіграє з Росією.

Україна U-18 – Ісландія U-18 – 1:1, по пен. – 4:5

Україна: Малиш – Слива, Снурніцин, Харжевський, Куртяк, Білошевський, Ісаєнко, Приходько, Мащенко, Холод, Лях.