​Експертиза. Коноплянка тон задав, але Ярмоленка не наздогнав

Збірна України 3 Вересня, 22:32 1676
​Експертиза. Коноплянка тон задав, але Ярмоленка не наздогнав | 19-27
У поточному відбірковому турнірі Євген Коноплянка та Андрій Ярмоленко на двох виконали більше півсотні гострих передач.
Ads

До матчу з Туреччиною футболісти збірної України у поточному відбірковому турнірі виконували у середньому по 17 гострих передач, а в останній грі перевищили свою норму в 1,6 рази. Загалом у поєдинку з турками було 28 гострих рішень - і 17 з них знайшли своїх адресатів.

Статистика гострих передач збірної України

В останньому матчі гострими передачами відзначилися дев'ять (!) футболістів нашої команди. Навіть Андрій Пятов виконував подібні дії! Але лідером за цим показником став Євген Коноплянка - сім пасів.

Гострі передачі у матчі з Туреччиною

Примітка. У дужках - точні передачі.

У загальному рейтингу гравців збірної України з найбільшою кількістю гострих передач як і раніше лідирує Андрій Ярмоленко - 35 пасів (20 точних). На другому місці Євген Коноплянка - 19 (12), на третьому Віктор Коваленко - 16 (3), на четвертому Тарас Степаненко - 11 (7), на п'ятому Богдан Бутко - 9 (4).

Євген ГРЕСЬ

Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK