Ветерани «Динамо» завітали до міста Українка

Динамо Київ 12 Вересня, 11:24 1517
Ветерани «Динамо» завітали до міста Українка | 19-27
Упродовж 2017 року футбольний клуб «Динамо» Київ святкує 90-річний ювілей, а команда ветеранів «Динамо» присвячує свої виступи цій визначній даті.

10 вересня 2017 року в місті Українка Київської області відбулася товариська зустріч між командою ветеранів футбольного клубу «Динамо» (Київ) та збірною України міських голів, що була присвячена 50-річному ювілею міста Українка.

Ветерани «Динамо» Київ з радістю відгукнулася на запрошення керівників міста та організаторів свята. Цей поєдинок став завершенням розважальних заходів, що відбувалися протягом 3 днів.

Команда славетних динамівців, у складі якої було 12 заслужених майстрів спорту, прибула у місто Українка на клубному автобусі. На поле стадіону, за руку з місцевими дітьми та під аплодисменти глядачів, вийшли: капітан команди Володимир Безсонов, Всеволод Романенко, Сергій Федоров, Сергій Беженар, Юрій Дмитрулін, Іван Яремчук, Ігор Костюк, Андрій Аннєнков, Артем Яшкін, Олексій Михайличенко, Василь Рац, Віталій Косовський, Олександр Заваров, Вадим Євтушенко та Олег Протасов. Керували їх діями легендарне тріо: Андрій Біба, Володимир Веремєєв та Володимир Мунтян.

У складі збірної України міських голів, яку очолював Сергій Ковалець, були представники 10 областей нашої країни: Київської, Кіровоградської, Вінницької, Тернопільської, Хмельницької, Запорізької, Чернігівської, Житомирської, Полтавської та Миколаївської.

До речі, команда має досвід виступів на чемпіонаті Європи серед мерів та готується до нових європейських змагань в наступному році.

Перед початком зустрічі ведучий, заслужений журналіст України Олександр Липенко зачитав привітання Ігоря Бєланова з 50-річчям міста Українка, який, на жаль, за станом здоров’я не зміг бути присутнім особисто.

Після цього Володимир Мунтян вручив меру міста-ювіляра Павлу Козирєву футболку з автографами ветеранів «Динамо» (Київ).

Гра розпочалась. У першому таймі краще виглядала збірна міських голів України, яка і відкрила рахунок. Після передачі капітана команди Павла Козирєва м’яч забив мер Новоукраїнки Кіровоградської області Олександр Корінний. Поступово ініціативу перехопили динамівські ветерани, які наприкінці тайму зрівняли рахунок. Це зробив Сергій Федоров після передачі Ігоря Костюка. У другому таймі перевага була на боці легенд «Динамо», було створено багато гострих моментів, але рахунок не змінився – нічия 1:1.

Після завершення матчу мери вручили динамівцям кубок, а Володимир Мунтян та Андрій Біба, зі свого боку, подарували їм м’ячі з автографами гравців своєї команди. Динамівські ветерани з радістю фотографувалися з жителями Українки, роздавали автографи та щиро спілкувалися з ними, а ті, в свою чергу, не квапилися відпускати своїх кумирів.