Сілас: «Нічия з «Динамо» прирівнюється до перемоги»

Динамо Київ 2 Жовтня, 14:10 1909
Сілас: «Нічия з «Динамо» прирівнюється до перемоги» | 19-27
Півзахисник «Зорі» Сілас, який став автором одного з голів у матчі проти «Динамо» (4:4), ексклюзивно розповів 1927.kiev.ua про цей неймовірний поєдинок.
«Я ще досі перебуваю у захваті. Це була одна з найбільш захоплюючих ігор, які у мене коли-небудь були. Без сумніву, цей тиждень - найкращий у моїй кар’єрі. Це були два великі матчі, з двома великими командами.

Юрій Миколайович мені сказав, щоб я йшов пробивати цей штрафний. Я мав впевненість в тому, що я зможу забити. Я був дуже радий забити, адже рахунок став рівним. Удар - моя сильна сторона.

Я не думаю, що у нас був поганий перший тайм. Ми грали добре, але допустили помилки, і «Динамо» скористалося ними. У другому таймі ми були змушені йти усіма силами вперед, щоб спочатку скоротити результат, а потім, можливо, і зовсім виграти цю гру. Можу з впевненістю сказати, що цей матч прирівнюється до перемоги», - розповів Сілас кореспонденту нашого сайту Ігорю Гусакову.