Динамівці в оренді: Очігава заробив видалення за 20 хвилин

Динамо Київ 2 Жовтня, 20:06 1170
Динамівці в оренді: Очігава заробив видалення за 20 хвилин | 19-27
Підбиваємо підсумки тижня для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

У четвер Олександр Андрієвський, який відпочивав на вихідних, тому що не міг зіграти проти київського «Динамо» за умовами орендного контракту, провів повний матч Ліги Європи проти «Атлетіка». «Зоря» здобула сенсаційну гостьову перемогу (0:1), а Андрієвський відзначився чотирма ударами по воротах, із яких один був у площину. Також на рахунку хавбека – жовта картка, зароблена на 81-й хвилині за підніжку, а точність його передач склала 62,5%.

Павло Лук᾿янчук відіграв усі 90 хвилин у поєдинку «Олімпіка» з «Маріуполем», а його колега Зураб Очігава вийшов на поле на другий тайм, замінивши Віталія Федоріва. Проте матч захисник не дограв – вже на 68-й хвилині Очігава отримав другу жовту картку та заробив видалення. Таким чином склади команд зрівнялися («Маріуполь» грав у меншості ще з початку другого тайму), але це не завадило «Олімпіку» перемогти – 3:2.

Богдан Михайличенко та Олександр Тимчик провели весь матч за «Сталь» в гостях у «Вереса» (1:1). Михайличенко багато відпрацьовував у захисті, а також відзначився ударом на останніх хвилинах, який міг вивести сталеварів уперед, проте м᾿яч пролетів повз ворота. Тимчик також взяв участь у небезпечному моменті біля воріт суперників, але удар Сімініна після його прострілу на початку другого тайму відбив воротар. А Олексій Щебетун знову до заявки на матч УПЛ не потрапив, взявши участь у зустрічі молодіжних команд («Сталь» поступилася «Вересу» з рахунком 3:1) та заробивши в ньому попередження.

Олександр Осман також опинився поза заявкою на зустріч основних складів «Шахтаря» та «Карпат» (2:0), натомість відіграв повний матч за дубль львів᾿ян. «Карпати» здобули перемогу (0:2), а Осман «відзначився» жовтою карткою у першому таймі.

Дмитро Хльобас провів увесь поєдинок у складі мінського «Динамо» проти БАТЕ. Столична команда програла конкуренту та опустилася на третє місце в турнірній таблиці чемпіонату Білорусі з 52 очками (БАТЕ йде другим, маючи 54 бали).

«Сівасспор» із Сергієм Рибалкою переграв «Антальяспор» Самуеля Ето᾿О та Саміра Насрі з рахунком 3:1, попри те, що з 57-ї хвилини грав удесятьох. Українець вийшов у стартовому складі та був замінений на 87-й хвилині на Гюзеля.

А Віторіну Антунеш відіграв увесь матч за «Хетафе» в гостях у «Депортиво» (команда португальця програла – 2:1). Захисник здійснив два фоли та заробив стільки ж, а точність його пасів склала 61,9%.