Світовий футбол 11 Жовтня, 15:25 835
Білорусь із Корзуном поступилася Франції та зайняла у турнірній таблиці місце нижче, ніж Люксембург | 19-27
У заключному турі відбірної кампанії до чемпіонату світу 2018 року збірна Білорусі вирушила до Парижу, де на місцевому стадіоні «Стад де Франс» поступилася господарям.

Пропустивши двічі в середині першого тайму (відзначилися Грізманн та Жиру), здавалося, що поразки з великим рахунком підопічним Ігоря Кріушенко не уникнути. Але перед самою перервою Сорока скоротив відставання до мінімуму, замкнувши простріл із правого флангу, а після перерви міг і взагалі зрівняти рахунок, але дивовижним чином не поцілив у фактично порожній кут воріт із меж воротарського майданчика.

Динамівець Микита Корзун вийшов на гру у стартовому складі, «відзначився» попередженням на 26-й хвилині за затримку суперника, а на 79-й хвилині був замінений на Бикова.

У підсумку, Франція здобула мінімальну перемогу, яка вивела її до фінальної частини світової першості з першого місця. Другий рядок, навіть незважаючи на поразку від Нідерландів в останньому турі, дістався Швеції, яка й зіграє у стикових матчах.

Збірна Білорусі зайняла у групі останнє 6-те місце.