Флеш-коментар Сергія Зайцева

Динамо Київ 29 Жовтня, 23:48 1429
Флеш-коментар Сергія Зайцева | 19-27
Головний тренер «Карпат» розповів, завдяки чому його команді вдалося зіграти внічию з київським «Динамо» (1:1).
«Другий гол Мякушка зі штрафного у другому матчі? Хлопець працює на тренуваннях, відточує удар. Тому вийшло забити – і слава богу.
У нас були хороші моменти в обох таймах. Реалізація – це наша біда, потихеньку працюємо над цим. Радує гра в обороні. Побоювалися стандартів, такий гол і отримали.

У перші 15 хвилин ми вийшли з опаскою, чогось боялися. Але після пропущеного голу хлопці стрепенулися, одразу створили момент і мали забивати, тоді гра була б ще цікавішою. Але загалом хочу відзначити командні дії як позитивні. Сподіваюся, будемо додавати з кожною грою», - сказав Зайцев в ефірі програми «Профутбол».