Динамівці в оренді: гол Хльобаса, асист Антунеша, видалення Андрієвського

Динамо Київ 6 Листопада, 19:14 1680
Динамівці в оренді: гол Хльобаса, асист Антунеша, видалення Андрієвського | 19-27
Підбиваємо підсумки тижня для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

Богдан Михайличенко та Олександр Тимчик повністю відіграли матч 15-го туру УПЛ у складі «Сталі» проти «Карпат». Гра завершилася з нульовим рахунком, а серед орендованих динамівців «відзначився» лише Тимчик, і то зі знаком мінус – заробив попередження на 69-й хвилині.

Ще двоє динамівців у складах цих команд, Олексій Щебетун і Олександр Осман, взяли участь у зустрічі молодіжних складів. У цьому матчі мінімальну перемогу (0:1) здобули «Карпати», а Осман провів за львів᾿ян весь матч, заробивши жовту картку на початку зустрічі. Щебетун вийшов у складі суперників на другий тайм, коли рахунок вже був відкритий.

Ігровий тиждень для хавбека «Зорі» Олександра Андрієвського розпочався ще в четвер, із матчу Ліги Європи в гостях у берлінської «Герти». Луганчани поступилися з рахунком 2:0, а орендований динамівець провів на полі весь матч, завдавши двох ударів по воротах, а також виконавши 61 передачу з точністю 60,7%.

У неділю «Зоря» гостювала вже у «Олімпіка», і вирвала нічию (3:3), забивши вирішальний м᾿яч у компенсований час. Павло Лук᾿янчук провів у складі донеччан усі 90 хвилин, заробивши жовту картку в середині другого тайму за фол на Луньові на вході у власний штрафний майданчик. Його партнер по команді Зураб Очігава відіграв 66 хвилин, після чого був замінений на Емерсона.

А вже згаданий Андрієвський відзначився кількома гострими ударами по воротах, проте створив проблеми своїй команді, заробивши пряму червону картку на 71-й хвилині за небезпечну гру проти Цимбалюка. Цікаво, що це вже друге видалення хавбека в нинішньому сезоні.

Віторіну Антунеш, «Хетафе» якого зіграв внічию з «Бетісом» (2:2), у цьому матчі відзначився гольовим прострілом зі штрафного на Маркеля Бергару, який на 18-й хвилині відкрив рахунок. Також на рахунку португальця – жовта картка за грубу атаку суперника на 33-й хвилині. Антунеш завдав одного удару по воротах «Бетіса», а протягом поєдинку здійснив усього 17 передач, точність яких склала 64,7%.

Сергій Рибалка відіграв 85 хвилин в матчі «Сівасспора» проти «Коньяспора» (2:1), в якому команди пробивали по одному пенальті. Результативними діями цього разу українець не відзначився.

А Дмитро Хльобас (на фото) забив у другому поєдинку поспіль – цього разу постраждав «Слуцьк» (2:0). Нападник вразив ворота суперника на 5-й хвилині, а на 83-й тренерський штаб замінив його на Яроцького. Це четвертий гол Хльобаса в 13-ти матчах у складі мінського «Динамо».