Збірна Микити Корзуна зіграла внічию із Грузією

Світовий футбол 13 Листопада, 19:41 1463
Збірна Микити Корзуна зіграла внічию із Грузією | 19-27
Товариська гра між збірними Грузії та Білорусі закінчилася результативною нічиєю.

13 листопада збірна Білорусі, за яку виступає гравець київського «Динамо» Микита Корзун, зіграла товариський матч проти збірної Грузії. Зустріч відбулася на стадіоні імені Рамаза Шенгелія в Кутаїсі.

У кожному з таймів команди забили по одному м'ячу. Погода була хорошою, футболісти обох збірних активними, налаштованими на перемогу, тому все сприяло цікавій та результативній грі. Рахунок в товариському матчі відкрила збірна Білорусі - на 24-й хвилині Ігор Стасевич, вдало пробивши із великої відстані в дальній кут, відзначився у воротах господарів поля. Голкіпер в цій ситуації був безсилий. Але через 11 хвилин Грузія зрівняла рахунок завдяки голу з гострого кута у виконанні Іраклія Сіхарулідзе.

На початку другого тайму грузини подвоїли свою перевагу. Двалі, який щойно вийшов на поле, результативно пробив головою по воротах збірної Білорусі, зробивши рахунок у матчі 2:1. Але гостей такий рахунок не влаштовував, і вже на 66-й хвилині Нехайчик влучним ударом головою під поперечину відновив нічию. Обидві команди намагалися вирвати для себе перемогу, але не вдалося - зустріч закінчилася нічиєю 2:2. Гравець київського «Динамо» Микита Корзун допомагав своїй збірній протягом усього матчу.

Грузія - Білорусь - 2:2

Грузія: Квасхвадзе, Хочолава, Кашия (Двалі, 46), Абурджанія, Канкава (Меребашвілі, 62), Сіхарулідзе (Казаїшвілі, 80), Гвільям (Качарава, 88), Шергелашвілі, Гегечкорі (Какабадзе, 88), Папунашвілі, Джігаурі (Квілітая, 62).

Білорусь: Ігнатович (Павлюченко, 46), М. Володько (Матвейчік, 63), Політевич, Гаврилович, Ріос, Биков, Корзун, Карницький (Нехайчик, 56), Стасевич (Павловець, 88), Ковальов (В. Климович, 82) , Лаптєв.

Голи: Сіхарулідзе (35), Двалі (51) - Стасевич (24), Нехайчик (66).

Попередження: Сіхарулідзе (30) - М. Володько (27), Биков (44), Стасевич (46+).