1. Відсутність бажання і волі до перемоги
Протягом матчу в грі Динамо читалося головне послання – ми вже в плей-офф. Олександр Хацкевич не зумів налаштувати команду на битву, відсутність мотивації зіграла важливу роль. Час від часу кияни діяли активніше, однак рвати жили за перемогу будь-якою ціною вони не збиралися. Футболістів супроводжувало стійке відчуття того, що в турнірній таблиці все і так «окей», а тому жоден з трьох голів у ворота Бущана по-стравжньому не розізлив «біло-синіх». А повна безвольність на початку другого тайму, коли суперник двічі легко скористався помилками «динамівців», добре це характеризує.
Тренерський штаб зі стартових хвилин випустив найсильніший з можливого склад. Напевно, таке рішення все ж себе не виправдало. Класу виявилося замало, а доповнити його бажанням боротьби не вдалося. Молоді футболісти, у свою чергу, старалися добре себе проявити, чим вигідно виділялися на загальному фоні.
2. Циганков докладав найбільше зусиль
Найкраще у складі гостей виглядав Циганков. Віктор завжди старався розвивати атаки у напрямку чужих воріт, прискорював темп, постійно шукав можливості для загострення ситуації за рахунок короткого пасу та «стіночок» з партнерами.
Він став одним з лідерів команди за кількістю передач, половина з яких адресувалася в останню третину поля. Поміж іншого, віддав три ключові паси та завдав два удари в площину. 20-річний хавбек не соромився брати ініціативу в свої руки, він найчастіше в команді йшов у обіграш – 6 разів.
З результативних заслуг Циганкова: розігнав першу гольову атаку, яку сам і завершив, а під час другого взяття воріт господарів класно п'ятою асистував Русину, фактично створивши для нього гол.
3. Позначився кадровий дефіцит
Окрім того, що класу не вистачило на полі, його не було і на лаві запасних – через жахливу кадрову ситуацію в заявці опинилося багато молодих хлопців, але навіть серед них покращити наступальний потенціал міг далеко не кожен.
Олександр Хацкевич просто не мав достатньо ресурсів, щоб відчутно підсилити свій колектив. Він випустив Шапаренка і Русина – це позитивно відобразилося на грі Динамо, однак для третьої заміни білорусу вже не вистачило в запасі якісного атакуального гравця.
Зрозуміло, що з травмованими різним ступенем травм Сидорчуком, Буяльським, Гармашем, Відою (особливо актуально за такої поганої гри в захисті) та Кравцем віце-чемпіон України виглядав би солідніше. Як і з Мбокані та Гонсалесом, але Динамо вирішило не ризикувати здоров'ям провідних футболістів перед матчем УПЛ, де втрата очок буде значно боліснішою. Клуб визначив свої пріоритети, гравці на основі цього теж, а наслідки – на табло в Ельбасані.
4. Шапаренко і Русин залишили приємне враження
Шапаренко замінив Корзуна і значно додав інтенсивності в центрі поля. Він розганяв атаки, вибираючи оптимальний вектор, багато пропонував себе. Центральний півзахисник провів відведені йому 35 ігрових хвилин з невеликим відсотком браку. В активі Миколи солідні за такий час 27 передач з 96% точності. Одною з них молодий футболіст зряче розпочав другу результативні атаку.
Русин мав на 10 хвилин менше та нечасто потрапляв у центр уваги, однак кожен свій дотик до м'яча намагався зробити корисним. Так Назарій добре підіграв партнерам, а в підсумку забив і сам.
5. Подарунки відсутні – все вирішиться в Києві
Якщо не враховувати всю ганебність ситуації з поразкою албанській команді, варто нагадати, що Динамо залишається лідером групи В. Інша справа, що тепер виконання завдання переноситься на грудень.
Партизан, здолавши Янг Бойз, не зробив подарунок киянам і наблизився до української команди на відстань двох очок. В останньому турі в Києві суперники визначать, хто фінішує першим. Українцям вистачить нічиєї, а хороші новини полягають у тому, що серби також приїдуть без мотивації – Динамо і Патизан гарантували собі плей-офф Ліги Європи.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!