Динамівці в оренді: втрачене золото Хльобаса

Динамо Київ 28 Листопада, 01:06 1917
Динамівці в оренді: втрачене золото Хльобаса | 19-27
Підбиваємо підсумки тижня для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

Минулого тижня Олександр Андрієвський не зміг допомогти «Зорі» в матчі з «Зіркою» (луганчани й без його допомоги перемогли з рахунком 1:0, єдиний гол забив екс-динамівець Громов) через дискваліфікацію за видалення в зустрічі 15-го туру УПЛ з «Олімпіком», проте зіграв у четвер у Лізі Європи. «Зоря» поступилася на виїзді «Естерсунду» (2:0), а сам Андрієвський провів на полі 61 хвилину, після чого поступився місцем Бабенку. За цей час орендований динамівець здійснив два порушення, отримав «гірчичник», а також заробив один фол на користь своєї команди. Загалом віддав 17 передач партнерам, точність яких склала 76,5%.

У зустрічі «Олімпіка» та «Шахтаря» (2:4) усі 90 хвилин на полі провів Зураб Очігава, у той час як Павло Лук᾿янчук залишився на лаві запасних. На 88-й хвилині поєдинку Очігава мав шанс скоротити відставання в рахунку, проте його гол у ворота Пятова після подачі зі штрафного не був зарахований через офсайд.

Захисник «Карпат» Олександр Осман і за нового тренера першої команди, Олега Бойчишина, продовжує грати за дубль. У зустрічі молодіжної першості з «Олександрією» він відіграв повний матч, який завершився безгольовою нічиєю – 0:0.

А Олександр Тимчик і Богдан Михайличенко не зіграли в матчі проти київського «Динамо» (0:2), яке володіє правами на них, за умовами орендної угоди. Олексій Щебетун також не брав участі в зустрічі молодіжних команд, яка завершилася розгромом на користь динамівців – 0:5.

Сергій Рибалка вийшов у стартовому складі «Сівасспора» на матч проти сусіда в турнірній таблиці чемпіонату Туреччини – «Трабзонспора». Українець був замінений на 81-й хвилині, за рахунку 1:1, а в підсумку його команда пропустила ще один гол і програла – 1:2. «Трабзонспор» і «Сівасспор» набрали на 19 очок після 13-ти турів і йдуть на 8-й і 9-й позиціях відповідно.

Героєм вихідних став Дмитро Хльобас, який відзначився дублем в матчі заключного туру чемпіонату Білорусі, відігравши 88 хвилин. Його мінське «Динамо» зробило все, щоб наздогнати БАТЕ в турнірній таблиці, здобувши неймовірно важливу перемогу на виїзді над «Вітебськом» (1:4). Напевно, мінчани вже бачили перші за 13 років золоті медалі у своїх руках, проте БАТЕ наприкінці паралельного матчу з «Городеєю» зрівняло рахунок (3:3), що дозволило йому також набрати 68 очок та випередити мінське «Динамо» за результатами в особистих зустрічах. У підсумку, команда Хльобаса завершила сезон на другому місці та завоювала право виступати у Лізі Європи.

А завершився ігровий вікенд для орендованих динамівців пізно ввечері в понеділок, коли «Хетафе» Віторіну Антунеша завітав у гості до «Еспаньола». Команда португальця мінімально програла (1:0), а сам Антунеш заробив на користь «Хетафе» чотири фоли, награв на жовту картку на 89-й хвилині, а також здійснив 38 передач із точністю 68,4%.