Голкіпер «Беневенто» забив гол на 95-й хвилині, зіпсувавши дебют Гаттузо

Світовий футбол 3 Грудня, 16:26 1892
Голкіпер «Беневенто» забив гол на 95-й хвилині, зіпсувавши дебют Гаттузо | 19-27
Голкіпер «Беневенто» Альберто Бріньолі відзначився на останніх хвилинах у домашньому матчі 15-го туру чемпіонату Італії проти «Мілану» при рахунку 1:2.

Альберто Бріньолі став справжнім героєм поєдинку проти «Мілана». Голкіпер аутсайдера Серії А зрівняв рахунок в матчі на 5-й компенсованій хвилині другого тайму. Матч закінчився з рахунком 2:2.

Таким чином, «Беневенто» заробив перше очко в турнірній таблиці, програвши перед цим 14 матчів в чемпіонаті. «Мілан» на даний момент знаходиться на 7 позиції, яка не дає команді права на участь в єврокубках.

Варто зазначити, що сьогодні свій перший матч на чолі «россо-нері» проводив Дженнаро Гаттузо.