​Капітан «Динамо» U-19 підвів підсумки першої половини сезону для його команди

Динамо Київ 3 Грудня, 20:18 1323
​Капітан «Динамо» U-19 підвів підсумки першої половини сезону для його команди  | 19-27
Юрій Козиренко, який в цьому сезоні став капітаном юнацької команди, розповів про найважчий та найкращий матчі для його команди, а також поділився враженнями від капітанства.
«Перша половина сезону пройшла для команди в цілому позитивно. В цей період нам не вистачало стабільності. В зв'язку з виступами у Юнацькій Лізі чемпіонів було дуже багато змін в складі на початку сезону, але останні ігри у нас майже не змінювався склад і це допомогло налагодити взаємодію між гравцями.

За це півріччя найважчий матч для нашої команди був в Одесі, коли ми поступились з рахунком 2:3, перший тайм був провалений повністю, ми емоційно поговорили в перерві матчу, вийшли на другий тайм, забили швидкий м‘яч, але навіть коли ми змінили схему і почали грати в 2 нападники нам не вдалося дотиснути суперника. Після цього довга дорога додому з поганим настроєм - найгірше, що може бути.

На мій погляд, найкраща гра нашої команди відбулася проти «Олександрії» у Києві. Ми створили дуже багато моментів біля чужих воріт і запобігли створенню моментів біля наших воріт.

Раніше мені не доводилося бути капітаном, це для мене щось нове. Мені подобається, коли велика відповідальність лежить на мені, також подобається допомагати партнерам по команді, які завжди прислуховуються до порад».