Футбол України 4 Грудня, 18:00 1010
Роман Санжар: «Вважаю, правильним було б дограти матч з «Карпатами» на наступний день» | 19-27
Головний тренер «Олімпіка» прокоментував ситуацію, що склалася навколо матчу 18-го туру Прем'єр-ліги «Карпати» - «Олімпік». У перерві матчу арбітр зустрічі Катерина Монзуль прийняла рішення зупинити зустріч через снігопад.
«По закінченню першого тайму матчу «Карпати» - «Олімпік» була перерва, яка затягнулася приблизно на 45 хвилин. Після цього офіційні особи матчу сказали нам, що гра не буде продовжена. Ми поставили запитання, що нам робити далі - їхати до Києва або залишатися у Львові і чекати догравання? Між клубами «Олімпік» і «Карпати» був укладений джентельменський договір, Прем'єр-ліга підтвердила, що догравати матч будемо на наступний день. В очікуванні остаточного рішення ми прочекали в автобусі близько години, після чого вирушили до готелю, готуватися до догравання, яка повинна була відбутися в понеділок.

Увечері нам подзвонили і сказали, що матчу не буде. Нібито не буде готове поле і не буде можливості провести матч. Хоча у Львові в понеділок встановилася гарна погода. Вважаю, що з ранку можна було очистити поле від снігу, після чого дограти матч і поставити в цьому питанні крапку. Так, поле було б не самим ідеальним, але це був би найправильніший вихід із ситуації.
На поточний момент нам кажуть, що матч може бути перенесений на весну. Але що це буде за матч? Є протокол, футболісти можуть покинути команди, багато що може змінитися. Це буде не один матч, а різні. Я вважаю, що правильним було б дограти поєдинок на наступний день, адже існує європейська практика. Ми навіть розглядаємо варіант догравання в середу, 6 грудня. Але не в лютому.
До того ж, у «Карпат» була можливість звернутися на «Арену Львів» і попросити керівництво цього стадіону дозволити провести один тайм.

Наша позиція - ми хотіли зіграти в понеділок, готові зіграти в середу в Києві. Але обов'язково дограти матч в цьому році. Так як нас не підтримують в цьому питанні і пропонують перенести догравання на наступний рік, ми будемо вимагати компенсацію за проживання в готелі та просимо зарахувати футбольному клубу «Карпати» поразку в цьому матчі. Причиною нашої вимоги не є погодні умови, а небажання «Карпат» провести догравання на наступний день. Хоча сьогодні у Львові встановилася гарна погода», - передає слова Санжара офіційний сайт «Олімпіка».