Динамівці в оренді: підсумки тижня

Динамо Київ 4 Грудня, 21:40 1615
Динамівці в оренді: підсумки тижня | 19-27 Фото: Зураб Очігава
Підбиваємо підсумки тижня для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

У суботу Олександр Андрієвський провів перший поєдинок у чемпіонаті України після двоматчевої дискваліфікації за видалення у грі з «Олімпіком». Зустріч «Чорноморця» та «Зорі» видалася напруженою, команди на двох заробили три видалення, проте Андрієвський цього разу обмежився лише жовтою карткою на 87-й хвилині за фол проти Ковальця. Також на рахунку хавбека – кілька небезпечних ударів по воротах, які, втім, не допомогли «Зорі» вибороти перемогу – 1:1.

Олександр Тимчик і Богдан Михайличенко відіграли повний матч у складі «Сталі» в гостях у «Зірки» (1:0). У цьому поєдинку також було по видаленню в обох команд, а обидва орендовані динамівці заробили по жовтій картці у другому таймі.

Михайличенко і Тимчик - крайні ліворуч у першому ряду

Зураб Очігава розпочав у стартовому складі «Олімпіка» матч із «Карпатами», який був зупинений після першого тайму через сильний снігопад (рахунок на той момент вже був 1:1) та перенесений на поки невизначений термін.

«За таких погодних умов грати дуже важко, але були готові до будь-якого рішення. Сніг заважав грати обом командам, було важко підлаштуватися під такі умови, особливо ближче до перерви. Але ми намагалися комбінувати, поки це ще було можливо. Ми непогано атакували, створили декілька хороших моментів і могли забивати більше», - сказав Очігава після гри.

Інший орендований динамівець у складі «Олімпіка», Павло Лук᾿янчук, залишився на лаві запасних.

А Олександр Осман вийшов в основі «Карпат» на скандальний матч молодіжних складів львів᾿ян і «Олімпіка», який також не був завершений – через підозри в «договорняку». Президент «Олімпіка» Владислав Гельзін забрав свою команду з поля за рахунку 4:0 на користь господарів, коли йому доповіли про можливий договірний характер гри.

Фото Sivasspor.

Сергій Рибалка минулої середи опинився поза заявкою «Сівасспора» на перший матч 1/16 Кубка Туреччини проти «Буджаспор Ізмір» (2:1), а ось на гру 14-го туру турецької Суперліги з «Генчлербірлігі» вийшов у стартовому складі. Проте був замінений вже в перерві, а його команда розгромно поступилася – 4:0.

Віторіну Антунеш в кубковому матчі посеред тижня відіграв усі 90 хвилин, проте його «Хетафе» покинув розіграш турніру на стадії 1/16 фіналу, без шансів поступившись «Алавесу» з рахунком 3:0 (за сумою двох матчів – 4:0).

А на вихідних португалець відпочивав – через перебір жовтих карток він не зміг зіграти проти «Валенсії» у чемпіонаті Іспанії, проте «Хетафе» й без його допомоги переміг (1:0), причому залишившись у меншості ще в середині першого тайму.