Хет-трик Мораєса виводить «Динамо» з першого місця в 1/16 Ліги Європи

Динамо Київ 7 Грудня, 22:03 6376
Хет-трик Мораєса виводить «Динамо» з першого місця в 1/16 Ліги Європи | 19-27
Київське «Динамо» в заключному 6-му турі Ліги Європи здобуло розгромну перемогу на «Олімпійському» над сербським «Партизаном».

«Динамо» та «Партизан» перед матчем уже знали, що пройшли в 1/16 Ліги Європи. Однак заключний 6-й тур групового етапу турніру все одно був важливий та принциповий для кожної з команд, оскільки вирішувалася доля першого місця у групі В.

Зі стартових хвилин більш активно розпочали гості. Неймовірний момент був у Евертона, який пробив сходу з-за меж штрафного майданчика, й після дотику Бущана м'яч поцілив у поперечину.

Однак вже на 6-й хвилині «Партизан» отримав гідну відповідь від динамівців. Швидка контратака киян завершилася взяттям воріт. Циганков пішов вперед, віддав пас на Мораєса, який пробив з 20-ти метрів, голкіпер парирував удар, але прямо на Морозюка, який поцілив у порожній кут.

Вболівальники «Динамо» в останньому у цьому році матчі на «Олімпійському» дуже гучно та активно підтримували свою команду, використовуючи піротехніку. Правоохоронцям навіть довелося збільшити свою присутність поблизу фанатського сектору «біло-синьої» команди.

На 28-й хвилині матчу після навісу з лівого флангу Шапаренко підкоригував політ м'яча, куля прилетіла до самотнього Морозюка, який, опинившись сам перед воротарем, не став бити, а віддав зручну передачу на Мораєса - Жуніору залишалося лише підставити ногу та переправити м'яча в порожні ворота.

Через кілька хвилин Мораєс оформив дубль - після закидання до штрафного майданчика Морозюк уникнув потрапляння в офсайд, після чого віддав пас уздовж лінії воротарського майданчика - Мораєс знову забивав у порожні ворота.

Відзначимо, що на рахунку капітана «Динамо» Миколи Морозюка, окрім забитого першого голу, дві результативні передачі.

На 45+3 хвилині Морозюк знову відзначився активними діями, однак цього разу вони лише нашкодили киянам. Микола зачепив Сумаха у штрафному майданчику, й арбітр призначив пенальті. Євтович точно пробив у кут - Бущан нічим зарадити не зміг.

На початку другої 45-ти хвилинки «Партизан» мав кілька небезпечних моментів, але голкіпер «Динамо» Георгій Бущан врятував свою команду.

Після удару Пантича Бущан у карколомному стрибку витягнув м'яча з дев'ятки воріт. На 59-й хвилині зустрічі голкіпер киян здійсний ще один сейв: після прострілу Євтовича з правого флангу Тавамба замикав із меж воротарського майданчика, але Бущан головою парирував цей постріл. Добивання Пантича з лінії штрафного майданчика виявилося неточним - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

На 66-й хвилині тренери обох команд вирішили зробити заміну: замість Соломона вийшов Ожегович, а Буяльського на полі замінив Гармаш.

на 76-й хвилині Віктор Циганков обійшов кількох захисників та на швидкості увійшов до штрафного майданчика, й Мілетич змушений був порушувати правила. Арбітр призначив пенальті у ворота «Партизана», який холоднокровно реалізував Мораєс.

Хет-трик Жуніора в матчі та п’ятий гол у нинішній Лізі Європи! Відзначимо, що всі м’ячі Мораєс забивав у ворота «Партизана».

Олександр Хацкевич використав усі заміни: на 77-й хвилині матчу Шапаренка замінив Бєсєдін, а на 83-й хвилині замість Циганкова вийшов Гонсалес.

На 87-й хвилині зустрічі м'яч опинився у воротах «Партизана», але арбітр зафіксував офсайд у Бєсєдіна, який підкоригував політ м'яча після удару Мораєса.

На доданих арбітром хвилинах Сумах пробив із 23-х метрів - м'яч влучив у стінку.

«Динамо» на це відповіло контратакою, яку розігнав Мораєс. Жуніор дочекався підкріплення, віддав пас Гонсалесу, але Дерліс пробив у захисника.

Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу киян - 4:1. Київське «Динамо» на мажорній ноті завершило груповий етап Ліги Європи та з першого місця вийшло в 1/16 турніру.