«Боруссія» здобула першу перемогу за два місяці у чемпіонаті Німеччини

Світовий футбол 12 Грудня, 23:37 6037
«Боруссія» здобула першу перемогу за два місяці у чемпіонаті Німеччини | 19-27
Команда Андрія Ярмоленка здобула перемогу у виїзному матчі 16-го туру Бундесліги проти «Майнца».

Петер Штегер здобув перемогу у дебютному матчі на посаді головного тренера «Боруссії» Дортмунд.

У першому таймі глядачі не побачили голів, однак на початку другої 45-ти хвилинки гості знайшли свій гольовий момент. Кагава зі стандарту навісив на дальню штангу, Топрак головою пробив в штангу, а на підборі першим опинився Сократіс, який не схибив.

Андрій Ярмоленко вийшов зі стартових хвилин та провів на полі весь матч. Українець міг записати в свій актив мінімум дві результативні передачі. Ярмоленко добре відпасував під удар Кагаві та Дахуду, але обидва пробили не кращим чином. Однак японець реабілітувався в наступній атаці, коли розстріляв ворота після передачі Обамеянга. Фінальний свисток арбітра зафіксував довгоочікувану перемогу «Боруссії» 2:0.

Зазначимо, що останню перемогу «джмелі» у Бундеслізі здобували ще у вересні.