Українці в 1/16 Кубку Туреччини: хто пройшов далі?

Світовий футбол 15 Грудня, 14:00 1550
Українці в 1/16 Кубку Туреччини: хто пройшов далі?  | 19-27
П'ять клубів з українським легіонерами зіграли в 1/16 фіналу Кубку Туреччини.

До наступної стадії, 1/8, пройшли троє з них. Спочатку вихід оформив «Бешикташ» Дениса Бойка, розгромивши «Менісаспор» 9:0 вдома і на виїзді в резервному складі зігравши внічию 1:1. Сам Денис лише потрапив у протокол матчу.

За ним прохід забезпечив «Гіресунспор» Дмитра Коркішка, який вдома обіграв середняка еліти «Аланьяспор» (12-е місце) — 4:2, а на виїзді відстояв зіграв внічию — 2:2. Дмитро Коркішко вийшов у стартовому складі і відіграв 85 хвилин.

Далі «Кайсеріспор» Олександра Кучера знову обіграв «Ейюпспор» з другої турецької ліги — 2:0 на виїзді. Як і більшість гравців основи, Кучер залишився в запасі.

«Сівасспору» Сергія Рибалки не вдалося втримати мінімальну домашню перемогу (2:1) і сенсаційно програв у гостях команді другої турецької ліги «Буджаспору» — 0:1. За рахунок голу на чужому полі молодші за рангом пройшли далі. Сергій Рибалка зіграв повний матч.

За таким же сценарієм (2:1 вдома, 0:1 в гостях) вилетів і «Карабюкспор» у протистоянні з «Істанбулспором», який виступає в першій лізі.

Андрій Блізніченко був замінений у перерві матчу, а Євген Селезньов на 53-й хвилині. Олександр Рибка взагалі не потрапив у заявку.