Динамо Київ 20 Грудня, 10:57 1629
«Манчестер Сіті» із Зінченком у серії пенальті вибив «Лестер» Драговича з Кубку ліги | 19-27
Команда Олександра Зінченка пробилася до півфіналу Кубка англійської ліги.

«Лестер» відкрив рахунок у матчі зусиллями Бернардо Сілви, але «Сіті» зумів зрівняти рахунок на сьомий доданій хвилині, коли пенальті реалізував Варді. У серії післяматчевих 11-метрових фортуна посміхнулася «Манчестер Сіті», два останніх удари не реалізували гравці «Лестера» Варді та Марез.

Український хавбек «городян» Олександр Зінченко провів на полі всі 120 хвилин поєдинку, у серії пенальті участі не брав. Екс-захисник київського «Динамо» Александар Драгович, який нині грає за «Лестер», був замінений на 111-й хвилині.